• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Lubliniec

Znalezionych ofert: 20

14015221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 102093 14015221 PIĘKNA DZIAŁKA USŁUGOWA PRZY WĘŹLE dróg krajowych 11 i 44AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MOŻLIWOŚĆ SKLEPU WIELKOPOWIERZCHNIOWEGO , GALERII HANDLOWEJ LUB MAGAZYNÓW i Logistyki DOPUSZCZALNA RÓWNIEŻ PRODUKCJAŚWIETNA LOKALIZACJA - BEZPOŚREDNI DOSTĘP DO GŁ...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

6 120 000 PLN

-
-
36000 m2
-
15819408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka na sprzedaż Lubliniec, Projekt budowlany 26616340 15819408 Działka budowlana na sprzedaż w Lublińcu - 1938 m² z projektem i mediamiSzukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje wyjątkową nieruchomość gruntową na sprzedaż, położoną w sercu powiatu lublinieck...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

460 000 PLN

-
-
1938 m2
-
15845533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano rolna Lubliniec 5000m2 26862915 15845533 Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 5000 m²Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej części miejscowości Lubliniec (powiat lubliniecki), przy ulicy Cz...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

599 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15845534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2500m2 Lubliniec 26862914 15845534 Działka budowlana na sprzedaż - Lubliniec, ul. Czarnoleska 2500m²Biuro Nieruchomości BMC ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dużej działki budowlanej położonej w atrakcyjnej części miejscowości Lubliniec (powiat lubliniecki), przy ulicy Cza...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

530 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15807217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowo budowlana Lubliniec 9403m2 26364009 15807217 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę usługowo budowlaną w miejscowości Lubliniec, gmina Lubliniec, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 51m x 185mnumer działki 124787powierzchnia 9403m2,działka nieogrodz...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

1 800 000 PLN

-
-
9403 m2
-
15819475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w centrum 26618261 15819475 Nowa oferta w Biurze BMC: Funkcjonalne 2 pokoje w centrum LublińcaBiuro Nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż słoneczne i ekonomiczne mieszkanie położone w najbardziej pożądanej lokalizacji - ścisłym centrum Lublińca. To idealna propozycja dla par...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

232 000 PLN (5 659 zł/m2)

2
1
41 m2
1968
15883959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27687035 15883959 Prezentujemy wyjątkowy dom z duszą w sercu Lublińca, z pięknym widokiem na zamek. To unikatowa nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie , której historia sięga dawnych lat- obecna klatka schodowa została zaprojektowana na wzór z...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

775 000 PLN (3 027 zł/m2)

8
-
256 m2
1894
15867367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy apartament w centrum miasta o pow. 136m2 27344670 15867367 Stylowy Apartament 136,50 m² - Prestiż naprzeciw ZamkuLokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, Lubliniec (I piętro)Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu Lublińca. To propozycja dla osób ceniących historyczny charakter, przestrzeń...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

579 000 PLN (3 665 zł/m2)

4
1
158 m2
-
15862993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27237946 15862993 Oferta bez prowizji od Kupującego!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej położonego przy ul. Biała Kolonia. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 150 m2, idealny dla r...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

690 000 PLN (3 136 zł/m2)

6
-
220 m2
1985
15807247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne M-3 w centrum Lublińca 26364097 15807247 Przytulne 2 pokoje mieszkanie w centrum Lublińca - ul. Częstochowska Biuro BMCSzukasz mieszkania, które połączy wygodę życia w centrum z możliwością własnej aranżacji? Biuro Nieruchomości BMC prezentuje ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ...

Lubliniec (Śląskie, gm. Lubliniec)

235 000 PLN (5 109 zł/m2)

2
1
46 m2
1968
15858551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27150309 15858551 Leśna oaza dla miłośników przyrody!!! Jeśli szukasz domu wtopionego w leśne otoczenie, miejsca gdzie las zagląda do okien to ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży całorocznego,...

Lubliniec (Kokotek) (Śląskie, gm. Lubliniec)

680 000 PLN (6 800 zł/m2)

5
-
100 m2
2000
15848648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26946513 15848648 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż kompleks nieruchomości przemysłowej o łącznej powierzchni 2,5779 ha, położony w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich, w ugruntowanej strefie przemysłowej.Nieruchomość obejmuje cztery działki z...

Lubliniec (Lubliniec) (Śląskie, gm. Lubliniec)

7 900 000 PLN (306 zł/m2)

-
-
25779 m2
-