• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Ruda Śląska

Znalezionych ofert: 70

15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15872305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490009 15872305 Do sprzedaży duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,78m2 w Rudzie Śląskiej przy ulicy Edmunda Kokota. Do mieszkania przynależy garaż, duży ogródek, komórka oraz duża piwnica. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie zlokalizowane ...

Ruda Śląska (Bielszowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

369 000 PLN (5 213 zł/m2)

3
1
70.78 m2
-
15886018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746323 15886018 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 42,59 m², zlokalizowane na parterze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, przy ul. Dunikowskiego w Rudzie Śląskiej dzielnica Kochłowice. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w m...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

225 000 PLN (5 357 zł/m2)

2
1
42 m2
1978
15890419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877138 15890419 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 35,67 m w zabytkowej kamienicy z 1900 roku. Lokal położony na 2. piętrze (ostatnim) w ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

99 900 PLN (2 854 zł/m2)

2
1
35 m2
1920
15766947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25515241 15766947 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Stalowej o łącznej powierzchni 25504 m² , w skład których wchodzą działki: 3086215, 3087215 zapisane w księgach wieczystych GL1S000195353 i GL1S000098391. Działka gru...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

980 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
25504 m2
-
15835496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715343 15835496 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej rejon ul. Asfaltowej, obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 37714, 37814, 109114 i łącznej powierzchni 56841 m², zapisane w księgach wieczystych GL1S000085274, GL1S000088617. ...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

750 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
56841 m2
-
15724631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24660647 15724631 Nieruchomość stanowiąca zwarty kompleks 7 działek nr 52, 61, 63, 64, 65, 66, 72354 o łącznej powierzchni 148388 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, zapisanych w księgach wieczystych nr GL1S000098528, GL1S000073172, GL1S0000...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

6 500 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
148388 m2
-
15721253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599893 15721253 Nieruchomość niezabudowana zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 17166 m2, w skład której wchodzą działki nr: 178317, 178417, 265970, 413570, 242124, 280770, zapisane w księdze wieczystej nr GL1S000029207. Nie...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

690 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
17166 m2
-
15721252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599891 15721252 Teren przemysłowy o łącznej powierzchni 488112 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Kalinowej i częściowo przy ul. Porannej, w skład którego wchodzą działki nr: 63835, 111253, 111353, 111753, 117053, 68733, 3013215, 61536, 61636, 617...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

40 000 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
488112 m2
-
15720540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24589658 15720540 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, o łącznej powierzchni 350237m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 212, 636160, 162, 163, 180, 866174, 178, 387, 218, 221, 217, 416, 216, 215, 666268, 662241, 654240...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

19 337 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
350237 m2
-
15715664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24497880 15715664 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla obejmują działki gruntu numer 73554 i 78854 o łącznej powierzchni 1,6837 ha. Działka numer 73554 jest zabudowana budynkiem magazynowym natomiast działka numer 78854 jest zabudowana w...

Ruda Śląska (Wirek) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

1 231 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
16837 m2
-