• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 105

15820943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574775 15820943 Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumiankowej.Dom w zabudowie bliźniaczej (połączony garażem), wybudowany w 2014...

Tarnowskie Góry, Rumiankowa

1 299 000 PLN (10 228 zł/m2)

4
1
127 m2
2014
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 299 999 PLN (4 207 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15846377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26884587 15846377 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&am...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 290 000 PLN (4 175 zł/m2)

6
-
309 m2
2010
15867477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27347095 15867477 Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon z balkonem, oddzielną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

349 000 PLN (6 882 zł/m2)

2
1
50.71 m2
-
15669627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23618741 15669627 Na sprzedaż kawalerka po generalnym remoncie w Tarnowskich Górach przy ul. MiarkiNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyremontowana kawalerka o łącznej powierzchni 35,53 m² (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), zlokalizowana przy ul. Miarki w Tarnows...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

229 000 PLN (6 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1910
15669629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23618743 15669629 Na sprzedaż dwupoziomowy apartament PREMIUM w Tarnowskich Górach przy ul. MiarkiNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy PREMIUM, zlokalizowany w Tarnowskich Górach przy ul. Miarki. Nieruchomość wyróżnia się spektakularnym widokiem na pan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

749 000 PLN (7 802 zł/m2)

2
1
96 m2
2000
15746873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25089257 15746873 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Tarnowskich Górach Bobrownikach!Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Działka położona jest w cichej i zielonej okolicy, na wzniesieniu z pięknym...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

230 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
509 m2
-
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15794648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26076838 15794648 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Tarnowskich Górach Pniowiec!Marzysz o domu w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1527 m², w kształcie zbliżonym do prostokąta, malowniczo położona na lekkim wz...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

299 000 PLN (196 zł/m2)

-
-
1527 m2
-
15634025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22908321 15634025 Na sprzedaż działka budowlana 1217 m² – ul. Staszica, Tarnowskie Góry, Repty ŚląskieOferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1217 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy Tarnowskich Gór, w dzielnicy Repty Śląskie. Lokalizacj...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
1217 m2
-
15886828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27768408 15886828 Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze - w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomoś...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

519 000 PLN (6 829 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15886847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769812 15886847 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w samym centrum miasta - zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-