• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Kochcice Parkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Parkowa i Kochcice

Znaleźliśmy 660 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie

15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15689708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23997417 15689708 Nowe domy w Bytomiu Szombierkach! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem w otoczeniu Parku Fazaniec. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogrodem usytuowane n...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

629 000 PLN (5 422 zł/m2)

4
2
116 m2
2025
15887553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27785462 15887553 Piękny, funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej około 160 metrów kw. położony w Żarkach-Letnisko, na dużej 1528 m kw., częściowo zalesionej działce. Nieruchomość oferuje komfortową przestrzeń do życia i wypoczynku.Dom składa się z 4 pokoi,kuchni, sp...

Żarki-Letnisko (Śląskie, gm. Poraj)

880 000 PLN (4 731 zł/m2)

4
2
186 m2
1994
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15461163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19078612 15461163 Nowe domy w Czeladzi ! Kameralne osiedle pięknych domów szeregowych z ogrodem i garażem. Uwaga! Na osiedlu dostępne są także działki budowlane. Prezentowana oferta to nowoczesne domy jednorodzinne o powierzchni 116,24 m² z ogro...

Czeladź (Madera) (Śląskie, gm. Czeladź)

669 000 PLN (5 767 zł/m2)

4
2
116 m2
2024
15888158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804154 15888158 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15886992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773312 15886992 Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną ,ogrodzenie murowane z bramą wjazd...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 099 000 PLN (5 136 zł/m2)

5
2
214 m2
2002
15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec (Centrum) (Śląskie, gm. Żywiec)

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
-
471 m2
1888
15824124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26650039 15824124 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Bielsko-Biała, ul. Zuchów 19BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGOJeśli marzysz o spokojnym miejscu do życia z ogródkiem, ale jednocześnie chcesz mieć centrum miasta w zasięgu kilku minut ta oferta jest wła...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

488 000 PLN (6 649 zł/m2)

2
1
73.4 m2
1930
15722173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24616905 15722173 Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m² perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: KaletyDrutarnia. Działka: 2044m2 duża, piękne liczne nasadzenia w ogrod...

Kalety (Drutarnia) (Śląskie, gm. Kalety)

5 299 000 PLN (27 174 zł/m2)

5
-
195 m2
2023
15877673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576197 15877673 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Wyjątkowa nieruchomość w otoczeniu lasu dom + duży kompleks działek Beskid MałyNa sprzedaż unikalna nieruchomość położona w miejscowości Las (gmina Ślemień, powiat żywiecki), przy ul. Soliska w bezp...

Las (Śląskie, gm. Ślemień)

2 290 000 PLN (10 409 zł/m2)

6
1
220 m2
2014
15866545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320791 15866545 Oferujemy do sprzedania ciekawą nieruchomość w samym centrum Częstochowy obejmujący dom wolnostojący z lat 1959 60 z dobudowna częścia komercyjną w latach 90tych . Dom o pow 290mkw częściowo podpiwniczony , nieocieplony wymagający remontu. Klatk...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 500 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
600 m2
1959