• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Rybnik Zdrzałka Ludwika

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zdrzałka i Ludwika

Znaleźliśmy 20 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Rybnik Śląskie

15888372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811252 15888372 Przedstawiam ofertę dla osób, które oczekują wysokiego standardu, prywatności oraz gotowego domu bez dodatkowych nakładów – w świetnie skomunikowanej, a jednocześnie spokojnej lokalizacji.Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy, wolnostojący dom jednoro...

Rybnik (Gotartowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 390 000 PLN (8 074 zł/m2)

6
2
296 m2
2010
15894954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952992 15894954 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15661545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23484570 15661545 Inwestycyjny potencjał w sercu Zebrzydowic 586 m² możliwości blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem 4-kondygnacyjny budynek o imponującej powierzchni 586,2 m², położony w doskonałej lokalizacji: Zebrzydowice, zaledwi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

499 500 PLN (852 zł/m2)

12
-
586 m2
1995
14696578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 164066 14696578 Idealna oferta dla inwestora. Gotowa inwestycja z dobrą stopą zwrotu ! Na sprzedaż 3 niezależne, wyremontowane i w pełni urządzone mieszkania PREMIUM z ogródkami, które można wynająć 12 osobom naraz. Wynajmując krótko lub długo terminowo przy minimal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

679 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
1
123 m2
1945
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15866111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27311885 15866111 Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami . Piętro to mieszkanie o powierzchni 60 m 2 ( w kt&oacute...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

500 000 PLN (4 545 zł/m2)

5
-
110 m2
1960
15701064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24210794 15701064 Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika!Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika Północ. To wyjątkowa oferta dla rodzi...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

599 000 PLN (4 372 zł/m2)

6
2
137 m2
1996
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15812294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473556 15812294 Dom do własnej aranżacji na dużej działce - las tuż obok!Na sprzedaż dom do własnej aranżacji położony w Rybniku przy ul. Buhla (Zebrzydowice), w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji - blisko lasu, w spokojnym otoczeniu, a jednocześnie z bardzo szybkim ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

320 000 PLN (4 000 zł/m2)

4
-
80 m2
1940
15877028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562081 15877028 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w zielonej i spokojnej części Rybnika – Zebrzydowicach, przy ul. Cypriana Kamila Norwida. Nieruchomość idealna dla ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 695 000 PLN (6 753 zł/m2)

5
2
251 m2
2008
15213217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12757786 15213217 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalno-usługowym, położoną w  Rybniku przy ul. Wodzisławskiej. o Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 333 m2. o Powierzchnia działki: ok.1465 m2.   W skład budynku wchodzą dwie kondygnacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 100 000 PLN (3 313 zł/m2)

10
-
332 m2
-
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-