• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Siemianowice Śląskie Brandysa Ks. Pawła

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: ks., Pawła i Brandysa

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Śląskie Siemianowice Śląskie

15231015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13363062 15231015 Ten niezwykły dom sprawi, że zakochasz się w nim od pierwszej wizyty. Kameralne osiedle Siemianowice Urokliwy dom w spokojnej dzielnicy Siemianowic Śląskich, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To przestronny, piętrowy d...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

690 000 PLN (8 313 zł/m2)

3
1
83 m2
2017
15881514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27635955 15881514 KONIECZNIE ZOBACZ SPACER 3 D ZAŁĄCZONY DO OGŁOSZENIA !Szukasz wyjątkowego, przestronnego domu, wykonanego z wysokiej jakości materiałów, gotowego do wprowadzenia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 490 000 PLN (10 136 zł/m2)

4
2
147 m2
2016
15593646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22033419 15593646 Piękny nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i garażem przy polu golfowym i bażantarni w Siemianowicach Śląskich ul. Storczykowa. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodny,...

Siemianowice Śląskie (Przełajka) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

780 000 PLN (5 735 zł/m2)

4
2
136 m2
2025
15884191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27695956 15884191 DOMY Z OGRODEM SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE OSIEDLE SPACEROWE Cena od: 769 000 zł Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2% Na sprzedaż nowoczesne domy zlokalizowane na Osiedlu Spacerowym w Siemianowicach Śląskich - w spokojnej i rozwijającej si...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
-
136 m2
2026
15862407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27225877 15862407 Okazja! Nieruchomość idealna pod inwestycję!Polecamy do sprzedaży dwupiętrową kamienice o powierzchni użytkowej ok. 474 m2 z dwunastoma niezamieszkałymi mieszkaniami usytuowaną na działce o powierzchni 861 m2 przy ulicy Brandysa w Siemianowicach Śląs...

Siemianowice Śląskie (Michałkowice) (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

1 250 000 PLN (1 574 zł/m2)

12
12
794 m2
1910
15893300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906805 15893300 Nowy etap!!! Nowoczesne domy z ogrodem przy polu golfowym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Malwowej. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Prezentowana oferta to wygodne, nowoczesne segmenty w inwestycji deweloperskiej „...

769 000 PLN (5 654 zł/m2)

4
2
136 m2
2026