• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie Ustroń Pasieczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Pasieczna

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Ustroń Śląskie

15888158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27804154 15888158 DAMIAN PONIKWIAAgent prowadzący504 254 407 Kupujący nie płaci prowizji 0%!Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Goleszowie, z pięknym widokiem na góry. Sprzedawana jest lewa strona bliźniaka.Nieruchomość położona jest zale...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

660 000 PLN (2 444 zł/m2)

6
2
270 m2
1991
15665129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584012 15665129 SEBASTIAN WIŚNIOWSKIAgent prowadzący+48 572 711 788 Na sprzedaż apartamenty SIEDLISKO PALENICA położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu.Zaletą lokalizacji jest doskonała lokalizacja, zaledwie 200 m od Bike Park Palenica oraz...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

1 599 000 PLN (6 474 zł/m2)

8
2
247 m2
2019
15526605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20519500 15526605 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDom jedno- wielorodzinny pensjonatOferta bezpośrednio od właściciela – BEZ PROWIZJIDom wolnostojący o powierzchni użytkowej 250 m2 (dodatkowo taras, balkony, garaż) położony w malowniczej Dolinie Ciszy w Ustron...

Ustroń (Polana) (Śląskie, gm. Ustroń)

650 000 PLN (2 600 zł/m2)

8
-
250 m2
1980
15665120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584013 15665120 SEBASTIAN WIŚNIOWSKIAgent prowadzący+48 572 711 788 Na sprzedaż apartamenty SIEDLISKO PALENICA położone w wyjątkowej lokalizacji dzielnicy Jaszowiec w Ustroniu.Zaletą lokalizacji jest doskonała lokalizacja, zaledwie 200 m od Bike Park Palenica oraz...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

1 099 000 PLN (4 449 zł/m2)

8
2
247 m2
2019
15757950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25310904 15757950 AGENTKA PROWADZĄCA:ANNA KOZIOŁPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProOferuję na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, 4 pokojowy o powierzchni 130 mkw. posadowiony na działce o powierzchni 476mkw (działka nr1525).Budynek murowany...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

450 000 PLN (3 462 zł/m2)

4
-
130 m2
1959
15893755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919327 15893755 Sprzedam dom , stan idealny , do zamieszkania , działka pod lasem , dzielnica Poniwiec , działka widokowa , w ustronnym miejscu , a jednocześnie blisko centrum , w sąsiedztwie tereny narciarskie , spacerowe .Dom zbudowany z najlepszych materiałów , ...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

1 490 000 PLN (9 313 zł/m2)

4
-
160 m2
2008