• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Czeladź Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa i Czeladź

Znaleźliśmy 1,385 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15823050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633198 15823050 Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 1502m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej.Cena : 275 000 tys. zł do negocjacjiPROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆDziałka posiada bezpośredni dojazd drogą gminn...

Pietrzykowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

275 000 PLN (183 zł/m2)

-
-
1502 m2
-
15894389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941651 15894389 Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

7 800 PLN (44 zł/m2)

-
-
177 m2
-
15887766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27792672 15887766 Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m², w skład których wchodzą działki 921150, 920146, 922186, 923187, 924188, 925231 zapisane w księgach wieczystych GL1Z000239346, GL1Z000010330, GL...

Zabrze (Os. kopernika) (Śląskie, gm. Zabrze)

124 190 PLN (10 zł/m2)

-
-
12419 m2
-
15863843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27257500 15863843 Nieruchomość położona w Jankowicach przy ul. Świerklańskiej która stanowi niezabudowaną działkę o numerze geodezyjnym 2236155 o powierzchni 3589 m2 zapisaną w księdze wieczystej GL1Y001383874. Nieruchomość ma nieregularny...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

71 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3589 m2
-
15863484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250383 15863484 Przedmiotowa nieruchomość ma nieregularny kształt, jest nieogrodzona. Na jej terenie znajduje się fragment ogrodzenia nieruchomości sąsiedniej oraz inne składniki budowlane - pozostałości po obiektach kopalnianych - działki: nr 27939 oraz n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 700 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
198015 m2
-
15863496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250382 15863496 Przedmiotowa działka ma kształt regularny zbliżony do trójkąta. Działka użytkowana częściowo jako pobocze drogowe porośnięte roślinnością trawiastą oraz pojedynczymi drzewami, natomiast część nieruchomości zabudowana jest urządzeniami infra...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

29 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
638 m2
-
15863444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248702 15863444 Działki zlokalizowane w rejonie ul. Bohaterów Monte Cassino oraz ul. Kurpiowskiej, o powierzchni 951 m² w skład której wchodzą działki nr 142, 132, 122, 11, 10, 92, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Brak drogi ...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

250 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
951 m2
-
15863436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248695 15863436 Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią. najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od północy, południa i...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

247 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
5070 m2
-
15863105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27238479 15863105 Kompleks 72 działek gruntu położonych w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Partyzantów o łącznej powierzchni 113742 m², zapisane w księgach wieczystych GL1T000370076, GL1T000357495, GL1T000358386, GL1T000099609, GL1T000358403, GL1T000357512,...

Piekary Śląskie (Brzeziny śląskie) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

8 900 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
113742 m2
-
15856103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083197 15856103 Nieruchomość położona w Zabrzu w rejonie ul. Makoszowskiej o łącznej powierzchni 59557 m2, w skład której wchodzą działki 641, 621, 561, 571, 721 zapisane w księdze wieczystej nr GL1Z000130760. Kompleks nieruchomości o ni...

Zabrze (Makoszowy) (Śląskie, gm. Zabrze)

4 000 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
59557 m2
-
15853337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27047827 15853337 Nieruchomość położona jest w gminie Świerklany, obręb Jankowice przy ul. Podkościele 3, o powierzchni 18927 m² w skład której wchodzi działka 3432 zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001733613. Nieruchomość ma nieregula...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

805 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
18927 m2
-
15822631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625312 15822631 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m² w skład której wchodzi działka nr 291681 zapisanej w księdze wieczystej GL1T000403585. Działka gruntu w kształcie nieregularnego wi...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

2 400 000 PLN (184 zł/m2)

-
-
13054 m2
-