• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Dankowice Wojciecha Św.

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: św., Wojciecha i Dankowice

Znaleźliśmy 1,406 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15893406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910400 15893406 OFERTA DZIAŁKI PRZEMYSŁOWEJ - MIEDARYZBROSŁAWICE Parametry działki: Powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. MPZP - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej, składowej, symbol - 41P Kształt działki prostokątny, ...

Miedary (Śląskie, gm. Zbrosławice)

399 000 PLN

-
-
1714 m2
-
15807327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Woźniki 1379m2 26363990 15807327 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Woźniki, gminie Woźniki, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:nieregularny kształt zbliżony do rombu,numer działki: 5404 (stary numer: 705166)wymiary: 24,7m x 67,2m x 34,2m ...

Woźniki (Śląskie, gm. Woźniki)

135 900 PLN

-
-
1379 m2
-
15807290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Sieraków Śląski 952m2 26363987 15807290 Biuro Nieruchomości BMC przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Działki w trakcie podziału, ich wymiar i powierzchnia może się nieznacznie zmienić.PARAMETRY DZIAŁKI:kształt: kwadrato wymiarach...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

70 000 PLN

-
-
952 m2
-
15807232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Woźniki Dyrdy 906m2 26363977 15807232 Biuro Nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokątawymiary 35m x 26mpowierzchnia 906m2ul. Asfaltowanumer działki 7010działka nie...

Woźniki (Dyrdy) (Śląskie, gm. Woźniki)

95 000 PLN

-
-
906 m2
-
15807194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Woźniki Dyrdy 26363974 15807194 Biuro Nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:powierzchnia działki 1108m2działka o kształcie prostokątanumer działki 365dojazd drogą wewnętrznąwy...

Woźniki (Dyrdy) (Śląskie, gm. Woźniki)

99 720 PLN

-
-
1108 m2
-
15807307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Woźniki Dyrdy 26363973 15807307 Biuro Nieruchomości BMC prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:powierzchnia działki 985m2działka o kształcie prostokątanumer działki 366bezpośrednio przy drodzewy...

Woźniki (Dyrdy) (Śląskie, gm. Woźniki)

99 990 PLN

-
-
985 m2
-
15807212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka letniskowa Pawełki 1293m2 26363968 15807212 Biuro Nieruchomości BMC przedstawia na sprzedaż działkę rekreacyjną w miejscowości Pawełki, powiat lubliniecki, gmina Kochanowice.PARAMETRY DZIAŁKI:działka o nieregularnym kształciewymiary 30m x 46mpowierzchnia 1293 m2numer działki: 727132działka spr...

Pawełki (Śląskie, gm. Kochanowice)

75 000 PLN

-
-
1293 m2
-
15824703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626513 15824703 Okazja!!! Piękne działki budowlane na nowym osiedlu w Będzinie Łagiszy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w Będzinie Łagiszy przy ul. Odkrywkowej na osiedlu „Nad Potokiem”...

Będzin (Łagisza) (Śląskie, gm. Będzin)

169 680 PLN

-
-
606 m2
-
15807269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z własnym stawem Kamińsko 3579m2 26363971 15807269 Biuro Nieruchomości BMC przedstawia na sprzedaż  działkę budowlaną w miejscowość Kamińsko, gm Przystajń, powiat kłobucki.PARAMETRY DZIAŁKIkształt trójkątanumer działki 233wymiary  49,5m x 145m x 154,,5m powierzchnia 3579m2bezpośredni dostęp do drogi ...

Kamińsko (Śląskie, gm. Przystajń)

214 740 PLN

-
-
3579 m2
-
15876154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532125 15876154 Na sprzedaż działka o powierzchni 2670 m², zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Porębskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz ciągu pieszorowerowego o stałym ruchu użytkowników.Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowani...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

453 900 PLN (170 zł/m2)

-
-
2670 m2
-
15807304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Zborowskie 1402 m2 26364099 15807304 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20m x 70,2m x 20m x 70mpowierzchnia 1402m2,działka nieogrodzona.numer działki:...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

119 991 PLN

-
-
1402 m2
-
15878943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602825 15878943 Na sprzedaż wyjątkowa, uzbrojona i bardzo ustawna działka budowlana o powierzchni 233 m² (10 × 23 m) idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę bez zbędnych formalności i kosztów początkowych.Największym atutem oferty jest gotow...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

150 000 PLN (644 zł/m2)

-
-
233 m2
-