• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Gogołowa Jastrzębska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jastrzębska i Gogołowa

Znaleźliśmy 1,384 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Śląskie

15894389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941651 15894389 Nieruchomość zlokalizowana jest na terenie niewielkiego osiedla mieszkaniowego budynków wielorodzinnych, w sąsiedztwie Zakładu Produkcji Betonów „Betonbest”. Działka posiada kształt trapezu. Teren działki płaski, zagospodarowany jest jako ...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

7 800 PLN (44 zł/m2)

-
-
177 m2
-
15863484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250383 15863484 Przedmiotowa nieruchomość ma nieregularny kształt, jest nieogrodzona. Na jej terenie znajduje się fragment ogrodzenia nieruchomości sąsiedniej oraz inne składniki budowlane - pozostałości po obiektach kopalnianych - działki: nr 27939 oraz n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

3 700 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
198015 m2
-
15863496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250382 15863496 Przedmiotowa działka ma kształt regularny zbliżony do trójkąta. Działka użytkowana częściowo jako pobocze drogowe porośnięte roślinnością trawiastą oraz pojedynczymi drzewami, natomiast część nieruchomości zabudowana jest urządzeniami infra...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

29 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
638 m2
-
15863497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250373 15863497 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki nr 284 o powierzchni 11283m² , położonej w Sosnowcu przy ul. Leopolda Okulickiego, zapisanej w księdze wieczystej KA1S000947472 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu. Nie...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

440 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
11283 m2
-
15863444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248702 15863444 Działki zlokalizowane w rejonie ul. Bohaterów Monte Cassino oraz ul. Kurpiowskiej, o powierzchni 951 m² w skład której wchodzą działki nr 142, 132, 122, 11, 10, 92, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Brak drogi ...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

250 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
951 m2
-
15863436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248695 15863436 Nieruchomość ma kształt zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki przeważnie płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i średnią. najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od północy, południa i...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

247 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
5070 m2
-
15853337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27047827 15853337 Nieruchomość położona jest w gminie Świerklany, obręb Jankowice przy ul. Podkościele 3, o powierzchni 18927 m² w skład której wchodzi działka 3432 zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001733613. Nieruchomość ma nieregula...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

805 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
18927 m2
-
15822631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625312 15822631 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich przy ul. Gen. J. Ziętka o powierzchni 13054 m² w skład której wchodzi działka nr 291681 zapisanej w księdze wieczystej GL1T000403585. Działka gruntu w kształcie nieregularnego wi...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

2 400 000 PLN (184 zł/m2)

-
-
13054 m2
-
15789590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25945223 15789590 Nieruchomość znajduje się w północnej części miejscowości Rudziczka, w gminie Suszec, w granicach parku krajobrazowego „Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich”, u podnóża budowli z mas skalnych i ziemnych odpadów...

Suszec (Śląskie, gm. Suszec)

560 000 PLN (70 zł/m2)

-
-
7957 m2
-
15782437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25843022 15782437 Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Sadowskiego o powierzchni 34623 m² w skład której wchodzi działka nr 144485 zapisana w księdze wieczystej GL1T000033058. Nieruchomość niezabudowana o kształcie nier...

Piekary Śląskie (Dąbrówka wielka) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

500 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
34623 m2
-
15762933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25414860 15762933 Nieruchomość składa się z dwóch działek o nr 16138 o pow. 106 m2 oraz nr 28871 o pow. 202 m2, które położone są w Sosnowcu w rejonie ul. Szymanowskiego. Działki kształtem przypomina trójkąt. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji ...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

77 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
308 m2
-
15762022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397452 15762022 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m², w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 3093 zapisana w księdze wieczystej GL1G000425390. Działka porośnięta trawą, krzewami i drze...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

250 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
2420 m2
-