• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Działki na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 40

15863432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248694 15863432 Nieruchomość zlokalizowana jest w Sosnowcu, w obrębie Porąbka (dzielnica peryferyjna), w rejonie ulicy Grenadierów. Składa się z działek ewidencyjnych nr 25614 o powierzchni 0,2464 ha, nr inw. 7075649 i o nr 25615 o powierzchni 0,3837 ha, n...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

217 100 PLN (34 zł/m2)

-
-
6301 m2
-
15870621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434078 15870621 Nieruchomość, składa się z działek oznaczonych numerami geodezyjnymi 277811, 277812, 277813, 277814, 277815, 277816, 277817, 281510, 281511, 281512, 2777, 2644 o łącznej powierzchni 224243 m² zapisane w księdze wieczystej KA1S000880205. ...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

10 000 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
224243 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15870619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27434079 15870619 Nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Węglowej o łącznej powierzchni 20517 m² w skład której wchodzą działki 86511, 86512, 14552 zapisane w księgach wieczystych KA1S000412172, KA1S000412165. Przedmiotowe działki maj...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 000 PLN (54 zł/m2)

-
-
20517 m2
-
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248698 15863435 Działka oznaczona numerem geodezyjnym 60473 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr KA1S000274864 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona jest do prostokąta. Działka zl...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

177 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15777248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25733155 15777248 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 28822 o powierzchni 0,5863 ha. Nieruchomość ma kształt nieregularny, wydłużony. Nieruchomość utwardzona nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość wykorzystywana jako fragment drogi dojazdowej. Teren pła...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

957 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
5863 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 568 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15863482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250378 15863482 Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i ś...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

578 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
3589 m2
-