• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: śląskie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15886817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27767973 15886817 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Szczecina w budynku z 2006 roku, idealny pod wynajem lub do zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Nieruchomość zlokalizowana w cichym i zielonym miej...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

570 000 PLN (10 272 zł/m2)

2
2
55.49 m2
2006
15878184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27590150 15878184 Nieruchomość składa się z 3 działek (w obrębie 20) o łącznej powierzchni ok. 0,94 ha.Numery działek w kolejności od ul. Zduńskiej to 161 (działka o pow. ok. 7,35 arów przy ulicy niezbudowana), nr 179 o pow. ok. 55,6 arów (zabudowana parterowym bud. ...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

700 000 PLN

-
-
9459 m2
-
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15460367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19055704 15460367 Działka w Jęczydole o pow. 0,9720 ha z linią brzegową jeziora Miedwie z możliwością postawienia domu rekreacji indywidualnej do 35m2 wraz z niezbędną infrastrukturą – aktywne jest zgłoszenie do wydziału budownictwa . Kupno nie wymaga bycia rolnikiem...

Jęczydół (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

520 000 PLN

-
-
9720 m2
-
14550683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17248 14550683 Działka o powierzchni ponad 12 ha położona w niewielkiej miejscowości Krzywiec w gminie Marianowo. Odległość od Szczecina tylko 40 km, do Stargardu 16 km Teren ogrodzony, wjazd z drogi asfaltowej. Cała nieruchomość to grunt oraz budynki. Jest tam st...

Krzywiec (Zachodniopomorskie, gm. Marianowo)

1 400 000 PLN

-
-
122935 m2
-
15792475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26019443 15792475 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 4000 m2 w Maryninie koło Grodziska Maz.Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach od drogi ok 25 m, tył ok 39 m, boki ok 125 m.Działka przy gminne drodze utwardzonej.Na działce skrzynka z prą...

Marynin (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 190 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15787344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25926884 15787344 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1315 m2 w Owczarni koło MilanówkaGrodziska Maz.Działka częściowo ogrodzona przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 22,5 m x ok 58 m.Na...

Owczarnia (Mazowieckie, gm. Brwinów)

799 000 PLN

-
-
1315 m2
-
15784610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25858008 15784610 Do sprzedania działka w połowie budowlana, w połowie rolna o powierzchni 5100 m2 w Ojrzanowie koło Żabiej Woli.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 38 m x ok 175 m.W drodze przy działce prąd, ...

Ojrzanów (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

918 000 PLN

-
-
5100 m2
-
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15889115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27844746 15889115 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana BaleyaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyKlatka czysta, zadbana, regularnie sprzątana, na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (13 420 zł/m2)

3
1
65.2 m2
1970
15889024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie Straszyn 2 pok + hala + komórka 27840702 15889024 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla pary lub inwestora StraszynNa sprzedaż nowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Młody Straszyn przy ul.  Z. Pidka 2.Nieruchomość idealna zarówno dla pa...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

540 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
45 m2
2025