• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biała Stalowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Stalowa

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Bielsko-Biała Śląskie

15853891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27061862 15853891 Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259 m² Hala składa się z kilku segmentów: Lokale P1 (część gł&o...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 600 000 PLN (3 654 zł/m2)

11
-
1259 m2
-
15887422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wynajęty lokal 65,45 m² | ROI 8,5%+ | Centrum 27783302 15887422 Świetna okazja inwestycyjna - lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 Maja 35 w Bielsku-Białej, już wynajęty i generujący stabilny dochód!ROI na poziomie ponad 8,5% daje Ci bezpieczną i pewną stopę zwrotu od pierwszego dnia.Lokal, który p...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN (4 600 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15815120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26617314 15815120 Do sprzedaży funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 40 m², z dużym potencjałem aranżacyjnym i szacowanym ROI na poziomie 16%, zlokalizowany przy ulicy Siewnej w Bielsku-Białej – idealny pod działalność usługową lub inwestycję na wynajem.LOKALIZACJ...

Bielsko-Biała (Złote łany) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

129 000 PLN (3 225 zł/m2)

4
-
40 m2
1999
15766686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25507320 15766686 Na sprzedaż unikalna nieruchomość inwestycyjna w zabytkowej kamienicy Bielsko-Biała, ul. Podcienie Przeznaczenie: usługowe Powierzchnia działki: 914 m² Stan: do remontu Rodzaj zabudowy: kamienica zabytkowa Liczba kondygnacji: 2 ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 900 000 PLN (1 841 zł/m2)

11
-
1032 m2
-
15871792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top Lokalizacja | Duże Witryny | 123 m² w Centrum 27475088 15871792 Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 Maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne otoczenie. Duże witryny, nieprzerwany ruch pieszych i samochodów, ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

499 000 PLN (4 057 zł/m2)

11
-
123 m2
-
14578552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 144240 14578552 Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy po kapitalnym remoncie. Miejsce świetnie skomunikowane i przechodnie. Lokal mieści się w budynku komercyjnym,obok Żabki w okolicy szpitalu Corvita. Wokół osiedle mieszkaniowe. Lokal po remoncie posiada nowe ok...

Bielsko-Biała, Sobieskiego

849 000 PLN (3 931 zł/m2)

-
1
216 m2
-