• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 249

15726210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24695104 15726210 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 7 w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa z się z hali usługowo - magazynowej oraz z części socjalno - biurowej, powierzchni użytkowej 530,55 m2 (prawo własn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (2 830 zł/m2)

11
-
530 m2
-
15383113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17318246 15383113 Do sprzedaży kamienica w centrum Rybnika przy ulicy Jana III Sobieskiego 14 (pasaż) w sąsiedztwie kawiarni` Cafe Bosko` i Placu Wolności oraz w  pobliżu rynku. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 250 000 PLN (6 944 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14840086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3100806 14840086 REZERWACJA! Oferujemy na sprzedaż ;Nieruchomość położoną jest w ;Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej ;w strefie podmiejskiej. Nieruchomość składa się budynków (hala, budynek magazynowy, budynek kotłowni) o powierzchni użytkowej 1438 m2 (prawo ...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

950 000 PLN (661 zł/m2)

11
-
1438 m2
-
15271038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14352698 15271038 Sprzedamy nieruchomość zabudowaną w Jastrzębiu-Zdrój przy ul. Zdrojowej . Nieruchomość zabudowana jest budynkiem trzykondygnacyjny o pow. całkowitej około 1000 m2 do generalnego remontu, na parceli o pow. 1529 m2 (numery działek 89169 oraz 88841). Bu...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

1 600 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz (Śląskie, gm. Racibórz)

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

11
-
664 m2
-
15606763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22334170 15606763 Przedstawiamy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem usługowym o powierzchni około 765 m2 (powierzchnia użytkowa parteru około 510 m2, powierzchnia I piętra około 255 m2) na działkach o łącznej powierzchni około 1,11 ha. Obiekt zlokalizowany ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

8 000 000 PLN (10 458 zł/m2)

11
-
765 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

11
-
1372 m2
-
15534510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20699339 15534510 Sprzedaż Prawa Wieczystego Użytkowania Działki nr 21251  - Radlin, ul. Rybnicka &124; 6520 m2  Na sprzedaży nieruchomość w Radlinie przy ul. Rybnickiej. Przedmiotem oferty prawo wieczystego użytkowania działki numer 21251 i powierzchni około 6520...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

1 600 000 PLN (5 674 zł/m2)

11
-
282 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

11
-
357 m2
-
15897698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28008125 15897698 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

11
-
905 m2
1905
15807320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1B.Lokal na start lub rozwój 22m²,jasny,słoneczny. 26364077 15807320 Jasny lokal usługowy - parter, duże okna, spokojna okolica!LOKAL NR.1B Na sprzedaż wynajem oferujemy funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 17,49 m², uzupełniony o praktyczne zaplecze socjalne o powierzchni 4,54 m², co łącznie daje 22,03 m² + 4,5...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

251 455 PLN (9 671 zł/m2)

2
-
26 m2
2025
15807282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zielone Osiedle 1A Lokal usługowy Twój BIZNES 26364075 15807282 Wyjątkowy lokal usługowy z dużym potencjałem! LOKAL NR.1ALokal usługowy z dużym potencjałem - 26,98 m² Słoneczny, z witrynami!  Powierzchnia całkowita: 26,98 m² Lokal główny: 22,44 m² Zaplecze: 4,54 m²+ 4,52 m2 części wspólnej co daje nam w całości ...

Koszęcin (Śląskie, gm. Koszęcin)

298 336 PLN (9 624 zł/m2)

2
-
31 m2
2025