• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biala

Znalezionych ofert: 78

15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15897226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27998305 15897226 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż trzy działki w Komorowicach Śląskich przy ulicy Czeladniczej. Sprzedaż tylko wszystkich trzech działek łącznie.Identyfikatory działek246101_1.0031.17115246101_1.0031.17116246101_1.0031.17117Na ...

Bielsko-Biała (Komorowice śląskie) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

228 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15685641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23921529 15685641 Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11100) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 75120 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospod...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

9 328 PLN (2 zł/m2)

-
-
5203 m2
-
15685642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23921525 15685642 Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 7382 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

5 593 PLN (6 zł/m2)

-
-
898 m2
-
15840655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26780920 15840655 Małe jednopokojowe mieszkanie skierowane dla singla lub pary szukającej wygodnego gniazdka z widokiem na zieleń (nie na inne bloki).Znajduje się na 3 piętrze w wysokim bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Wojska Polskiego przy ul.Podchorążych.Ładny zadb...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

262 222 PLN (8 194 zł/m2)

1
1
32 m2
1975
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15808320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26385947 15808320 Na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku po termomodernizacji.Nieruchomość usytuowana jest w zielonej i spokojnej części miasta, w kameralnym bloku z przyjazny...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

469 000 PLN (7 689 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15871792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Top Lokalizacja | Duże Witryny | 123 m² w Centrum 27475088 15871792 Twoja firma zasługuje na najlepszą lokalizację w Bielsku-Białej. Lokal U1 przy ul. 3 Maja 35 to strategiczne miejsce dla przedsiębiorców, którzy cenią widoczność, prestiż i dynamiczne otoczenie. Duże witryny, nieprzerwany ruch pieszych i samochodów, ...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

499 000 PLN (4 057 zł/m2)

11
-
123 m2
-
15890450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877170 15890450 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpo...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 049 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
118 m2
2026
15887422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wynajęty lokal 65,45 m² | ROI 8,5%+ | Centrum 27783302 15887422 Świetna okazja inwestycyjna - lokal usługowy w prestiżowej lokalizacji przy ul. 3 Maja 35 w Bielsku-Białej, już wynajęty i generujący stabilny dochód!ROI na poziomie ponad 8,5% daje Ci bezpieczną i pewną stopę zwrotu od pierwszego dnia.Lokal, który p...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

299 000 PLN (4 600 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15865020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27279650 15865020 Na sprzedaż zabudowana działka budowlana o powierzchni 999 m2 w miejscowości Bielsko-Biała, w województwie śląskim.Super lokalizacja: obręb KAMIENICA.Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, natomiast zakwalifikowana...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

300 000 PLN (11 111 zł/m2)

2
-
27 m2
1999
15884425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27701819 15884425 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 mkw przy ulicy Bukietowej z garażem.Spokojna i zielona okolica w otoczeniu niskiej zabudowy domów jednorodzinnych.Dobrze skomunikowana lokalizacja.Mieszkanie znajduje się na...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

390 000 PLN (7 500 zł/m2)

2
1
52 m2
1970