• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15879297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612433 15879297 Przedstawiam ofertę - mieszkanie na sprzedaż. Katowice, Dolina Trzech Stawów Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia Księgi Wieczystej składa się z: ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15641778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23086309 15641778 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Ligocie przy ul. Kłodnickiej. MIESZKANIE JEST PO GENERALNYM REMONCIE - NIGDY NIE ZAMIESZKANE! Lokal stanowiący odrębną nieruchomość składa się z: - Przedpokoju - Sypialni - Salonu - Oddzieln...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1960
15890358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27875894 15890358 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBezpośrednio od właścicielaDom 154 m² w Katowicach (Dąbrówka Mała)Tytuł: Okazja: Przestronny dom 154 m² w Katowicach – Dąbrówka Mała, ul. Biniszkiewicza 57Opis:Na sprzedaż dom o powierzchni 154 m², położon...

Katowice (Dąbrówka mała) (Śląskie, gm. Katowice)

900 000 PLN (5 844 zł/m2)

6
-
154 m2
1995
15889843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862433 15889843 Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Strzałowej o powierzchni 264 m², działce nr 67 zapisanej w księdze wieczystej KA1K000645223. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta. Bezpośredni dostęp do drogi ul. Strza...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

20 000 PLN (76 zł/m2)

-
-
264 m2
-
15889842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27862432 15889842 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Strzałowej Kombajnistów o powierzchni 386 m² w skład której wchodzi działka nr 69 zapisana w księdze wieczystej KA1K000453497. Bezpośrednie sąsiedztwo ogródków działkowych...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (78 zł/m2)

-
-
386 m2
-
15863438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248700 15863438 Nieruchomość położona w Katowicach w rejonie ul. Upadowej o powierzchni 4459 m² w skład której wchodzi działka nr 3 zapisana w księdze wieczystej KA1K001370788. Działka leży w obszarze leśnych i zabudowy mieszkaniowej j...

Katowice (Załęże) (Śląskie, gm. Katowice)

600 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
4459 m2
-
15863441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248701 15863441 Działki położone w obrębie ulicy Bohaterów Monte Casino oraz Lubuskiej, karta mapy 33, obręb 0002 Bogucice Zawodzie. w Katowicach, o powierzchni 527 m² w skład której wchodzą działki 164, 183, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. B...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

150 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
527 m2
-
15845985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26872870 15845985 Działka położona w Katowicach, dzielnica Giszowiec w obrębie ulicy Kosmicznej o powierzchni 99 m², w skład której wchodzi działka nr 275955, zapisana w księdze wieczystej KA1K001374658. Kształt zbliżony do kwadratu. Najbl...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

30 000 PLN (303 zł/m2)

-
-
99 m2
-
15863446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248696 15863446 Nieruchomość położona w Katowicach, dzielnica Murcki, w rejonie ul. Pawła Kołodzieja, obręb Górne Lasy Pszczyńskie. Działka ma kształt nieregularny, zbliżony do wydłużonego wąskiego prostokąta, o nierównej powierzchni. Teren porośnięty drze...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

385 500 PLN (40 zł/m2)

-
-
9589 m2
-
15863440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248703 15863440 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Bohaterów Monte Cassino o łącznej powierzchni 3546 m², w skład których wchodzą działki nr 504, 1, 522, zapisane w księdze wieczystej KA1K000575599. Nieruchomość o nieregularnym...

Katowice (Zawodzie) (Śląskie, gm. Katowice)

700 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
3546 m2
-