• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Rybnik

Znalezionych ofert: 113

15814780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26603940 15814780 Mieszkanie w świetnej lokalizacji Rybnik, ul. DąbrówkiNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 74 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Rybniku przy ulicy Dąbrówki.Nieruchomość jest dostępna od zaraz, co czyni ją idealną z...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

365 000 PLN (4 932 zł/m2)

4
1
74 m2
1980
15811928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26444846 15811928 Ścisłe centrum! 2 pokoje z balkonem i widokiem na panoramę Rybnika!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,6 m², zlokalizowane przy ul. Dworek w ścisłym centrum Rybnika. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie bliskość miasta, pię...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

295 000 PLN (8 429 zł/m2)

2
1
35 m2
1974
15794751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26079005 15794751 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Rybnika idealne dla rodziny!ul. Kilińskiego, 64,1 m², Balkon, Piwnica, Gotowe do zamieszkaniaSzukasz mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację? Ta oferta to strzał w dziesiątkę!Na sp...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

355 000 PLN (5 547 zł/m2)

3
1
64 m2
1990
15766610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25506634 15766610 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAXNa sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rybnika – dzielnicy Niedobczyce, przy ul. Zagłoby 17.Podstawowe informacje: Powierzchnia całkowita: 1766 m²,...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

189 900 PLN

-
-
1766 m2
-
15801303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26234012 15801303 KAMIENICA Z OGRODEM !!!! Dostępna od razu po podpisaniu umowy . Idealna pod inwestycję !!! Kamienica znajduje się 3 minuty pieszo od rybnickiego rynku ,oraz zaledwie 2 minuty pieszo od kampusu. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju .Wszędzie blis...

Rybnik (Centrum) (Śląskie, gm. Rybnik)

849 000 PLN (2 830 zł/m2)

8
-
300 m2
-
15474281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381318 15474281 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1.Prawo włas...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

351 605 PLN (2 408 zł/m2)

6
-
146 m2
-
15718113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24546889 15718113 KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PODATKU PCC ! Mieszkania w stanie wysokim deweloperskim KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE MIESZKANIA !Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkania w Nowej inwestycji, na terenie osiedla Rybnik – Niedobczyce przy ul. Bolesława Krzywous...

Rybnik (Niedobczyce) (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN (6 909 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15791929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26002050 15791929 Zapraszam do zapoznania się z nieruchomości w Rybniku!Ofertę stanowi nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 11ZNU- tereny zieleni nieurządzonej, przeznaczenie rekreacyjne o powierzchni 0,2200HADziałka znajduje s...

Rybnik (Ochojec) (Śląskie, gm. Rybnik)

77 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15648277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23253330 15648277 Oferta prezentuje wyjątkowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 67,73 m², położone na 1. piętrze ocieplonego budynkuIdealne dla rodzin lub osób szukających przestrzeni na biuroDo dyspozycji piwnica oraz miejsce parkingowe za szlabanemWnętrze składa s...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

380 000 PLN (5 672 zł/m2)

4
1
67 m2
1970
15772087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25600593 15772087 Prezentujemy Państwu Atrakcyjną Działkę Budowlaną w zielonej i spokojnej części Rybnika. Dookoła zabudowa jednorodzinna . Działka o powierzchni 1400 m2 składa się z dwóch działek. Na działce kanalizacja ,prąd, woda, gaz w drodze. Wszę...

Rybnik (Zebrzydowice) (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15563203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21391870 15563203 Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością w Rybniku- Ochojcu!Ofertę stanowi nieruchomość objęta planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 1ZL- lasy, o powierzchni 0,4951HAPrzeznaczenie działki leśnej objętej tym symbolem to w przez...

Rybnik (Ochojec) (Śląskie, gm. Rybnik)

148 530 PLN

-
-
4951 m2
-
15671927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23680372 15671927 Na podstawie Postanowienia SR w Gliwicach z dnia 07.02.2025 roku GL1GGU10092024 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika Andrzeja Stachera na następujących warunkach: ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

363 000 PLN (3 594 zł/m2)

4
-
101 m2
-