• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 629

15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15746873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25089257 15746873 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Tarnowskich Górach Bobrownikach!Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Działka położona jest w cichej i zielonej okolicy, na wzniesieniu z pięknym...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

230 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
509 m2
-
15596966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22110959 15596966 Na sprzedaż: Piękna działka budowlana 1000 m² – Świniowice, gmina TworógFilm z drona: https:www.youtube.comwatch?v=bGS1kgsD5AkMarzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dojazdem do większych miast? Ta działka to idealne miejsc...

Świniowice (Śląskie, gm. Tworóg)

135 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15593889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22042063 15593889 Oferujemy na sprzedaż budynek o powierzchni 1161,55 m², usytuowany na działce o powierzchni 993 m², w świetnej lokalizacji, doskonale skomunikowanej z centrum miasta oraz kluczowymi arteriami drogowymi: A1, DK94 i drogą 911.LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

1 750 000 PLN (1 507 zł/m2)

11
-
1161 m2
1937
15527300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20534409 15527300 Dzień dobry, Oferuje na sprzedaż dom jedno lub dwurodzinny o powierzchni ok. 280 mkw (90+190) na chwile obecna do własnej aranżacji położony w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki, przy ul.Michała Wolskiego. Technologia budowy tradycyjna, murowan...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

650 000 PLN (2 321 zł/m2)

1
-
280 m2
1950
15526592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20518478 15526592 Parterowy dom z fotowoltaiką w spokojnej okolicy Zabrza – idealny dla rodziny!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 100 m², usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 950 m². Dom jest podpiwniczony, z czterospadowym dache...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

599 000 PLN (5 990 zł/m2)

5
1
100 m2
1960
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15813986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599042 15813986 Działka budowlana 891 m² centrum Zbrosławic MPZP media spokojna okolicaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 891 m², położona w Zbrosławice, w wyjątkowo spokojnej i cichej części miejscowości, a jednocześnie w samym jej centrum.N...

Zbrosławice (Śląskie, gm. Zbrosławice)

297 000 PLN (333 zł/m2)

-
-
891 m2
-
15705996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24295817 15705996 Mieszkanie z dużym potencjałem 160 m² Zabrze Biskupice Na sprzedaż przestronne mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na pograniczu Zabrza i Bytomia, w dzielnicy Biskupice.Powierzc...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

320 000 PLN (2 013 zł/m2)

4
1
159 m2
1928
15705792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24285916 15705792 Nieruchomość inwestycyjna z funkcją handlowo-magazynową i biurową Bytom, przy głównej drodzeŚwietna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących wielofunkcyjnej nieruchomości komercyjnej w doskonale wyeksponowanej lokalizacji w Bytomiu....

Bytom (Rozbark) (Śląskie, gm. Bytom)

999 000 PLN (1 657 zł/m2)

10
2
603 m2
1924