• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 3 727

15880786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27615321 15880786 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w Turzy Śląskiej przy ul. Bogumińskiej 78, o powierzchni ok. 156 m², usytuowany na dużej działce o powierzchni 2268 m². Budynek z lat 60., w dobrym stanie tech...

Turza Śląska (Śląskie, gm. Gorzyce)

430 000 PLN (2 756 zł/m2)

6
2
156 m2
1960
15872206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27488457 15872206 Przedmiot sprzedaży: Przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: zabudowy szeregowej – 5 lokali mieszkalnych 2 bud...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 000 000 PLN (1 576 zł/m2)

1
-
1269 m2
2024
15869176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27403014 15869176 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w Czerwionce-Leszczynach (obręb Leszczyny), przy ul. Polnej. Spokojna okolica zabudowy jednorodzinnej zapewnia komfort codzienn...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

1 290 000 PLN (5 187 zł/m2)

6
2
248.7 m2
2025
15860586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182972 15860586 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5436 m², położona w miejscowości Łuków Śląski, w gminie Gaszowice, powiat rybnicki. Nieruchomość oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego ...

Łuków Śląski (Śląskie, gm. Gaszowice)

420 000 PLN

-
-
5436 m2
-
15870199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27423588 15870199 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,37 m², położone na 10. piętrze w budynku z windą przy ul. Pawlikowskiego 19C21 w Żorach (os. Pawlikowskiego). Lokal o funkcjonalnym, rozkładowym ukła...

Żory (Śląskie, gm. Żory)

399 000 PLN (6 397 zł/m2)

4
1
62.37 m2
1981
15860344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182498 15860344 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlano-usługowa o powierzchni 1408 m² w Radlinie – dzielnica Biertułtowy, objęta MPZP (symbol MU), przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo-usługową. ✔ Teren: nieregularny, płaski, ...

Radlin (Śląskie, gm. Radlin)

180 000 PLN

-
-
1408 m2
-
15888105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27802027 15888105 Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku — właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brynku , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie prywatność, cisza i natura stają si...

Brynek (Śląskie, gm. Tworóg)

1 750 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
1
200 m2
2018
15807316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka Zborowskie gaz kanalizacja woda blisko las 26364045 15807316 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.Na firmowej stronie naszego Biura Nieruchomości BMC znajdą Państwo więcej działek w tej lokalizacji oraz około 200 innych ofert ...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

128 000 PLN

-
-
1427 m2
-
15807341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Zborowskie 1420m2 26364103 15807341 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20,7m x 69,4m x 20,1m x 769,7mpowierzchnia 1420m2,działka nieogrodzona.numer d...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

128 000 PLN

-
-
1420 m2
-
15807323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zborowskie działka budowlana 1400m2 26364101 15807323 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20m x 769,7m x 20m x 70mpowierzchnia 1400m2,działka nieogrodzona.numer działki...

Zborowskie (Śląskie, gm. Ciasna)

126 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15807285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Zborowskie 1407 m2 26364100 15807285 Biuro Nieruchomości BMC oferuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Zborowskie, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:w kształcie prostokąta,wymiary: 20m x 70,5m x 20m x 70,2mpowierzchnia 1407m2,działka nieogrodzona.numer działk...