• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Będzin Rzeszowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzeszowska

Znaleźliśmy 21 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Będzin Śląskie

15850640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27001480 15850640 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15402997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17760858 15402997 Prezentacja mieszkania odbędzie się  po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 36,66 m2 położone na parterze (wysoki parter) w odnowionej kamienicy przy ul. Zawale w ce...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

212 000 PLN (5 783 zł/m2)

2
1
36.66 m2
-
15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

315 000 PLN (5 727 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15885049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716124 15885049 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje ciszę, spokój i brak bezpośrednich sąsiadów. To idealna propozycja dla...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

587 000 PLN (6 988 zł/m2)

4
1
84 m2
1985
15371002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17023757 15371002 W ofercie na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie 80 m² w spokojnej dzielnicy Będzin Grodziec w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość mieści się w dwupiętrowej kamienicy na drugim piętrze. Mieszkanie:Nieruchomość składa się z dwóch bardzo p...

Będzin, Marii Konopnickiej

380 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
80 m2
-
15889503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851969 15889503 Komfort, światło i elegancja — miejsce, do którego chce się wracaćSą mieszkania, które po prostu się ogląda.I są takie, do których wchodzi się raz… i od razu czuje, że można tu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone z ogromnym wyczuciem stylu mi...

Będzin (Gzichów) (Śląskie, gm. Będzin)

413 900 PLN (10 400 zł/m2)

2
1
39.8 m2
2024
15853737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie 27056103 15853737 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (Grodziec) - Gotowe do wprowadzenia!Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkan...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15183202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11921761 15183202 Będzin CentrumNa sprzedaż 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,2 m2 znajdujące się na parterze w kamienicy jednopiętrowej przy ul. Zawale. Doskonałe jako miejsce do mieszkania, ale również ma potencjał jako lokal biurowy.Mieszkanie posi...

Będzin, Zawale

199 000 PLN (4 606 zł/m2)

2
1
43.2 m2
1920
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15606570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22328750 15606570 --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowane na wysokim parterze w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszka...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

739 000 PLN (8 303 zł/m2)

3
-
89 m2
2011
15337317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16163208 15337317 --- 3POKOJE --- BALKON --- DWA STANOWISKA GARAŻOWE --- KOMÓRKA--- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE --- Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku Będzinie w dzielnicy Małobądz. Mi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (9 687 zł/m2)

3
-
67 m2
2014
15824474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626509 15824474 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Będzinie Grodźcu przy ul. Konopnickiej 4 z dużym potencjałem! ATRAKCYJNA CENA!!! Szansa na własne, samodzielne mieszkanie dla osób o skromnych dochodach i rodzin chcących optymalizować wydatki, a ta...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

125 000 PLN (3 289 zł/m2)

2
-
38 m2
-