• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Bielsko-Biala-Zlotych Klosow

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Bielsko-Biala-Zlotych+Klosow

Znaleźliśmy 1,415 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śląskie

15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15814488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | zielona okolica | balkon 26635456 15814488 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, słonecznego, dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji Apartamenty Mikusińskiego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec - Józefowiec.Najważniejsze atuty:Brak poda...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

473 000 PLN (11 262 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15861652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27209039 15861652 Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Ide...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

165 000 PLN (4 714 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15861934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217646 15861934 Do sprzedaży M-3 o powierzchni 49,6 m2, położone na parterze w bloku 4-piętrowym w dzielnicy Raków, ul. Limanowskiego. - 2 oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon na szerokość całego okna - ładna, ustawna kuchnia - łazienka razem z WC - w przedp...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

239 500 PLN (4 888 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15877703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577794 15877703 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z 1984 roku (wielka płyta) po termomodernizacji. Kameralny charakter bu...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

435 000 PLN (6 076 zł/m2)

4
1
71.59 m2
1984
15863303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27242341 15863303 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Wodzisław Śląski przy ul. Przemysława, na popularnym i dobrze skomunikowanym Osiedlu Piastów.Lokal o powierzchni 66,82 m² znajduje się na 3 pi...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

335 000 PLN (5 416 zł/m2)

3
1
61.85 m2
1978
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

6
2
201 m2
1920
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978