• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Czeladź

Znalezionych ofert: 9

15851673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017493 15851673 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz przestronna piwnica (9 m).Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

233 000 PLN (5 974 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15888719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27820832 15888719 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję mieszkanie o powierzchni 31 m² na drugim piętrze kamienicy. Mieszkanie jest na końcowym etapie remontu generalnego. Wizualizacje przedstawiają mieszkanie jak może wyglądać po skończeniu. Oferta spr...

Czeladź (Piaski) (Śląskie, gm. Czeladź)

169 000 PLN (5 452 zł/m2)

1
-
31 m2
1930
15661320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23477174 15661320 Na sprzedaż 3‑pokojowe mieszkanie z balkonem – Czeladź, os. Dziekana (Piaski)Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,80 m², położone na 4. piętrze w budynku na osiedlu Dziekana w Czeladzi (dzielnica Piaski).Układ mieszkania:-3 niezależne, ustawne pok...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

284 999 PLN (4 830 zł/m2)

3
1
59 m2
1985
15885204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27719686 15885204 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3-pokojowe mieszkanie z balkonem 59,40 m² os. Dziekana - CzeladźNa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m², zlokalizowane na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Dzi...

Czeladź (Piaski) (Śląskie, gm. Czeladź)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15812413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26509982 15812413 Dzień pokazowy - 09.01.2026 r - zadzwoń i umów się już dziś!Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i stresu? To 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Norwida Czeladzi spełni te oczekiwania.Położone na 3. piętrze, jasne i ...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

513 000 PLN (7 225 zł/m2)

4
1
71 m2
1980
15795659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26100784 15795659 LOKALIZACJAMieszkanie jest zlokalizowane w Czeladzi przy ul. Szpitalnej w wysokim bloku na 9 piętrze. To doskonale skomunikowane osiedle blisko terenów zielonych oraz z szybkim dostępem do centrum i miast ościennych.W pobliżu znajdują się sklepy, szk...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

359 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
63.7 m2
1979
15628796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezwykłe 3-pokojowe mieszkanie z duszą! 22821329 15628796 Nowa niższa cena!Na sprzedaż niezwykle klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z duszą na zabytkowym osiedlu w dzielnicy Czeladź Piaski. Mieszkanie mieści się na parterze w zabytkowej kamienicy z CO miejskim!Mieszkanie jest po generalnym remoncie, wymianie...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

340 000 PLN (5 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1930
15790749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25976192 15790749 Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie o pow. 85.29 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w budynku po termomodernizacji (część domu) przy ul. Spokojnej w Czeladzi. Lokal jest wydzieloną częścią domu (parter), z wyodrębnioną własnością (odr...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

275 000 PLN (3 224 zł/m2)

4
1
85.29 m2
1964
15721862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24608192 15721862 Marzysz o wnętrzu zaprojektowanym od A do Z według własnych pomysłów? To mieszkanie w Czeladzi przy ul. Legionów 30a jest idealne dla Ciebie!Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,3 m², położonego na 4. piętrze w czteropiętrowym b...

Czeladź (Śląskie, gm. Czeladź)

210 000 PLN (3 940 zł/m2)

3
1
53.3 m2
-