• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 114

15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15889752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860858 15889752 2 pokoje 31,70 m2 winda parking Gliwice - Politechnika ul. Łużycka Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,70 m2 , położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą przy ul. Łużyckiej w Gliwicach, w dzielnicy Politechnika...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

222 000 PLN (6 000 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15823530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26636941 15823530 Mieszkanie - Gliwice, ul. Jowisza, os. Kopernika Przytulne mieszkanie o pow. 52,50 m2 , położone na 3 piętrze niskiego bloku , na popularnym i zielonym osiedlu Kopernika w Gliwicach. Lokal idealny zarówno dla pary, singla,...

Gliwice (Kopernik) (Śląskie, gm. Gliwice)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15839742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26759423 15839742 Zapraszam do odkrycia 4-pokojowego mieszkania , które znajduje się na 4 piętrze kamienicy przy Placu Piłsudskiego 3 w Gliwicach. Mieszkanie o powierzchni 94 m² oferuje przestrzeń do aranżacji według twoich potrzeb. 4 pok...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

499 000 PLN (5 309 zł/m2)

4
-
94 m2
1920
15852439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27032786 15852439 Gliwice - ul. Poniatowskiego 3 pokoje 61 m2 balkon 10 m2 kamienica po termomodernizacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m2 , położone na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy przy ul. Poniatowskiego w Gliwicach. Budyne...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

359 000 PLN (5 885 zł/m2)

3
-
61 m2
1935
15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930
15889233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846095 15889233 Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze budynku mieszkalnego. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zapewniający komfortową przestrzeń zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. Mieszkanie jasne i ustawne, z dobrze doświetlonym...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (5 676 zł/m2)

3
-
84.56 m2
1928
15870278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424590 15870278 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,37 m², usytuowane na 3 piętrze nowego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Układ i standard mieszkania: Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

429 000 PLN (10 627 zł/m2)

2
1
40.37 m2
2020
15818708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626059 15818708 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,04 m², położony w Gliwicach przy ul. Lompy. Mieszkanie znajduje się na 4 kondygnacji (3. piętrze) i stanowi odrębną nieruchomość z założoną księgą wieczystą. Lokal jes...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

390 000 PLN (6 187 zł/m2)

2
1
63.04 m2
1930
15889175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845743 15889175 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach – Łabędach przy ul. Lipcowej. Lokal znajduje się na 5 piętrze 5 piętrowego budynku. Mieszkanie jasne i funkcjonalne, z salonem przechodnim oraz półotwartą kuchnią.Ogrzewanie miejskie. Ciepła wod...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

278 000 PLN (7 182 zł/m2)

2
1
38.71 m2
1980
15862404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27225742 15862404 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle klimatycznej nieruchomości położonej w doskonałej lokalizacji – w pobliżu Politechniki Śląskiej. Parametry mieszkania: Powierzchnia użytkowa: 59,25 m² Powierzchnia całkowita (po podłodze):...

Gliwice (Politechnika) (Śląskie, gm. Gliwice)

480 000 PLN (8 136 zł/m2)

2
1
59 m2
1960