• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Jankowice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jankowice

Znaleźliśmy 1,460 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śląskie

15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15890450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877170 15890450 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie dwukondygnacyjne. Możliwość częściowej niezależności mieszkań (niekolidujące wejście na 2 piętro).Nowoczesny apartament przy Bulwarach Straceńskich – Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpo...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 049 000 PLN (8 890 zł/m2)

5
-
118 m2
2026
15829059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633354 15829059 Mieszkanie 60 m² z balkonem centrum Zawiercia, ul. Piłsudskiego 75Cena: 349 000 złNa sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 9. piętrze wieżowca w ścisłym centrum Zawiercia, przy ul. Piłsudskiego.To jedna z najlepszy...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

339 000 PLN (5 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15843729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26813382 15843729 Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuchni - łącznie 77,11 mkw. Mieszkanie można odświeżyć i zamieszkać lub pr...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

373 000 PLN (4 844 zł/m2)

2
1
77 m2
1936
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

210 000 PLN (4 375 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15876159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532332 15876159 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z windą, w jednej z najlepszych lokalizacji Rudy Śląskiej Kochłowice, ul. Dunikowskiego.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchn...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

350 000 PLN (6 604 zł/m2)

3
1
53 m2
1978
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15850640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27001480 15850640 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15611697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22434990 15611697 Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w centralnej części Chorzowa, przy ul. Joachima Lelewela. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane, idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i in...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960