• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 385

15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15895685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962897 15895685 Eastate ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w Katowickim Giszowcu LOKALIZACJA: Giszowiec to spokojna, zielona dzielnica, która wyróżnia się unikalną, historyczną zabudową w stylu ogrodu-miasta oraz dużą ilością parków i lasów sprzyjają...

Katowice (Giszowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

415 000 PLN (7 472 zł/m2)

3
1
55.54 m2
1974
15895925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963012 15895925 EASTATE ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie w zielonych Panewnikach LOKALIZACJA: Ul. Panewnicka w Katowicach znajduje się w spokojnej dzielnicy Ligota-Panewniki, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta i oferuje dostęp do sklep...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

470 000 PLN (9 307 zł/m2)

3
1
50.5 m2
1980
15895786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962725 15895786 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem z widokiem na las oraz balkonem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudow...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

699 999 PLN (11 475 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15895482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962019 15895482 EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna, zielona okolica z niską zabudową i szybkim dostępem do lasów or...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

669 000 PLN (11 991 zł/m2)

3
1
55.79 m2
2019
15834136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707476 15834136 Przytulne 3 pokoje przy Parku Zadole Katowice LigotaNa sprzedaż przestronne, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane przy ul. Zielonogórskiej w Katowicach. Idealna propozycja dla rodziny szukającej spokoju lub in...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

409 000 PLN (6 597 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15862008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27220551 15862008 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

451 528 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
50 m2
2027
15821085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26590505 15821085 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

988 222 PLN (8 375 zł/m2)

5
-
118 m2
2027
15821083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26590439 15821083 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

960 741 PLN (8 734 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588970 15821074 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

522 405 PLN (9 498 zł/m2)

2
-
55 m2
2027
15821078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589667 15821078 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

955 220 PLN (8 684 zł/m2)

4
-
110 m2
2027
15821084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26588420 15821084 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSpółka LOCUS HOME to DEWELOPER który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. NOWA inwestycja na ulicy BUKSZPANOWEJ (obok nr 19) w Piotrowicach to nowoczesny apartamentowiec w dos...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

455 806 PLN (9 496 zł/m2)

2
-
48 m2
2027