• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 364

Oferta, której szukasz nie istnieje już w naszej bazie. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15645202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23193030 15645202 Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację mieszkania oraz uzyskania dodatkowych informacji. To unikalna okazja, aby stać się właścicielem mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach!Dostępne ogrzewanie miejs...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

399 000 PLN (8 674 zł/m2)

2
-
46 m2
1980
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15778054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25740232 15778054 Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1892 roku, na rogu ul. Jesionowej i Alei Wojciecha Korfantego w Katowice. Budynek znajduje się pod opieką konserwatora zabytków, dzięki cze...

Katowice (Koszutka) (Śląskie, gm. Katowice)

350 000 PLN (6 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1982
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15692560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047710 15692560 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

499 500 PLN (9 990 zł/m2)

1
1
50 m2
2023
15692558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24047708 15692558 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć się życiem w centrum Katowic, z jednoczesnym zapewnieniem sobie wys...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

576 402 PLN (10 293 zł/m2)

1
1
56 m2
2023
15894474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27942789 15894474 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz mieszkania, w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dostępem do centrum miasta?Oto idealne rozwiązanie!Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w sąsiedztwie stawów, drzew i licznych ś...

Katowice (Szopienice) (Śląskie, gm. Katowice)

359 000 PLN (8 975 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15879135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami 27608865 15879135 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-Zachód)- Ogrzewanie miejskie bez podzielników- Instalacja elektryczna ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

414 500 PLN (7 821 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15814488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | zielona okolica | balkon 26635456 15814488 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, słonecznego, dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji Apartamenty Mikusińskiego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec - Józefowiec.Najważniejsze atuty:Brak poda...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

473 000 PLN (11 262 zł/m2)

2
1
42 m2
2025
15802865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Józefowiec – 3 pokoje z balkonem, 71 m² 26280370 15802865 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i słonecznego mieszkania o powierzchni 71,2 m², położonego w spokojnej i świetnie skomunikowanej części Katowic — dzielnica Józefowiec, ul. Mikusińskiego. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz o...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

490 000 PLN (6 901 zł/m2)

3
1
71 m2
1960