• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Mysłowice

Znalezionych ofert: 23

15828427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649605 15828427 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 66 m2 z dużą piwnicą (ok. 28 m2). Dzięki ściance działowej pomiędzy salonem z kuchnią a dużym pokojem możliwe jest zaaranżowanie funkcjonalnej nieruchomości z większą ilością...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

309 900 PLN (4 695 zł/m2)

2
1
66 m2
1923
15825291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649574 15825291 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni wyposażonego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,67 m usytuowanego na piętrze w zabudowie szeregowej.Mieszkan...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

600 000 PLN (10 909 zł/m2)

3
1
55 m2
2024
15878001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27586732 15878001 Kontakt telefoniczny: 534699299Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44,8 m² zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Wielka Skotnica. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów n...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

320 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
44.8 m2
1980
15853986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27066643 15853986 Stylowe 2-pokojowe (z potencjałem) 45 m² Centrum Mysłowic Balkon Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Katowickiej w ścisłym centrum Mysłowic. Lokal stanowi odrębną nieruchomość...

Mysłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Mysłowice)

249 000 PLN (5 533 zł/m2)

2
-
45 m2
1905
15872306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490012 15872306 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Mysłowice, ul. Katowicka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,48 m² , usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Katowickiej w Mysłowicach. Do loka...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

199 000 PLN (4 738 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15822746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26648169 15822746 Kontakt telefoniczny: 534699299Mieszkanie po generalnym remoncie 39 m² 9. piętro Balkon Bez prowizji od kupujących Mysłowice - CentrumNa sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 9. piętrze w zadbanym, ocieplonymontakt telefon...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

299 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
-
39 m2
1980
15791570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25995893 15791570 Kontakt telefoniczny: 534699299Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M3 o powierzchni 38 m², zlokalizowane w Mysłowicach przy ul. Wielka Skotnica.Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym, zadbanym bloku po termomodernizacji. Budynek j...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

250 000 PLN (6 494 zł/m2)

2
-
38.5 m2
1980
15681930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23866789 15681930 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100,15 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w spokojnej części Mysłowic przy ulicy Fitelberga. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, dużej kuchni, łazienki z toaletą oraz dużego, około ...

Mysłowice (Ćmok) (Śląskie, gm. Mysłowice)

549 999 PLN (5 492 zł/m2)

4
1
100.15 m2
1990
15739554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24933033 15739554 Komfortowe, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,42m2 w Mysłowicach przy ulicy Katowickiej na osiedlu Bończyk - Ptaki. Mieszkanie w idealnym stanie technicznym, nowocześnie wyposażone i umeblowane umiejscowione w bardzo korzystnej lokali...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

795 000 PLN (9 307 zł/m2)

4
2
85.42 m2
2018
15724014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650368 15724014 KUP I ZAMIESZKAJ NA NOWYM, ZAMKNIĘTYM OSIEDLU!! MIESZKANIE GOTOWE DO ZAMKIESZKANIA!- 44m2- układ 2-pokojowy- TARAS 15m2!- dowolna możliwość aranżacji pomieszczeń- NISKIE KOSZTY utrzymania- wysoki standard wykończenia mieszkania- KLIMATYZACJA!- miejsc...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

580 320 PLN (13 000 zł/m2)

2
-
44.64 m2
2020
15366217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16919441 15366217 Bez podatku, Bez prowizji, Bezpośrednio!Nowy, wygodny apartament o pow. 42,22m2 składa się z holu z miejscem na garderobę, łazienki, sypialni oraz z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na ogródek z tarasem o łącznej powierzchni 27,54 m2. M...

Mysłowice, Stanisława Moniuszki

398 500 PLN (9 439 zł/m2)

2
1
42.22 m2
2025
15366216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16919440 15366216 Bez podatku, Bez prowizji, Bezpośrednio!Bezpieczny Kredyt 2%Nowy, wygodny apartament o pow. 101,3 m2 składa się z holu z miejscem na garderobę, pomieszczenia gospodarczego, pomieszczania na garderobę, 2 łazienki, 3 sypialni oraz z salonu z aneksem ku...

Mysłowice, Stanisława Moniuszki

1 002 771 PLN (9 899 zł/m2)

4
2
101.3 m2
2024