• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Porąbka Kaskadowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Porąbka i Kaskadowa

Znaleźliśmy 1,438 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śląskie

15891246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893186 15891246 Do sprzedania luksusowe mieszkanie z dużym ogródkiem położone w Gliwicach przy ul. Lublinieckiej na monitorowanym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy.Mieszkanie położone jest na parterze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

860 000 PLN (12 853 zł/m2)

3
1
66.91 m2
2019
15881320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628183 15881320 Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,34 m², zlokalizowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2015 roku, na cenionym i zamkniętym osiedlu Bażantowo w Katowicach.Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do wprowad...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

599 000 PLN (11 980 zł/m2)

3
1
50 m2
2015
15889806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862092 15889806 Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 57 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na parterze i posiada balkon. Mieszkanie daj...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (4 872 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15867839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27352762 15867839 Świetna okazja! Przestronne 2 pokoje 61 m² Ruda Śląska, dzielnica Godula, ul. M. KolbegoMieszkanie na 1 piętrze w 2-piętrowej kamienicy.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Najważniejsze atuty nieruchomości: og...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

189 000 PLN (3 150 zł/m2)

2
1
60 m2
1915
15888919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832108 15888919 APARTAMENT Z OGRODEM SOSNOWIEC SIELEC 2 POKOJE GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 44,83m² , położony na parterze. Możliwość zakupu zewnętrznego miejsca parkingowego. ROZKŁAD ...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

510 000 PLN (11 591 zł/m2)

2
-
44 m2
2023
15861048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195770 15861048 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita StwoszaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², położonego w spokojnej i zielonej części Gliwice przy ul. Wita Stwosza.Nie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

579 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
58 m2
1959
15852786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27040128 15852786 Jasne i przestronne mieszkanie z klimatem które pokochasz od pierwszego wejściaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72,3 m², położone na poddaszu w spokojnej miejscowości Mnich (gmina Chybie). To miejsce, które od pierwszej chwili daje poc...

Mnich (Śląskie, gm. Chybie)

320 000 PLN (3 855 zł/m2)

3
1
83 m2
1965
15792247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009969 15792247 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 35,81 m2 zlokalizowanego w Rudzie Śląskiej przy ulicy Czereśniowej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.. Mieszkanie znajduje się na...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

119 000 PLN (3 400 zł/m2)

2
-
35 m2
1915
15884102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piętro kamienicy na Knajfeldzie z ogrodem 27695337 15884102 Eastate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w najbardziej pożądanej lokalizacji BytomiaLOKALIZACJA:Knajfeld to jedna z najbardziej prestiżowych i uchodząca za najdroższą lokalizacja w Bytomiu, znana z klimatycznych ulic, historycznych willi i spo...

Bytom (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bytom)

385 000 PLN (6 638 zł/m2)

2
1
58 m2
-
15885204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27719686 15885204 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker3-pokojowe mieszkanie z balkonem 59,40 m² os. Dziekana - CzeladźNa sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m², zlokalizowane na spokojnym i dobrze zagospodarowanym Osiedlu Dzi...

Czeladź (Piaski) (Śląskie, gm. Czeladź)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
-
60 m2
1985
15722164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616862 15722164 Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC!!! BEZCZYNSZOWE!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkan...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

815 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
-
85 m2
2025
15862031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Józefowiec - niski blok, 2 pokoje do wejścia, spokojna okolica! 27221075 15862031 Oferujemy do sprzedaży ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i spokojnej dzielnicy Katowic - na Józefowcu przy ul. Mikusińskiego. Nieruchomość położona jest w niskim bloku na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji i składa ...

Katowice (Józefowiec), Mikusińskiego

342 000 PLN (7 909 zł/m2)

2
1
43.24 m2
-