• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Sosnowiec

Znalezionych ofert: 53

15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15887330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780861 15887330 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,89 m², zlokalizowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku w Sosnowiec przy ul. Czerwonego Krzyża 14.Niski czynsz !Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpoko...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

230 000 PLN (4 792 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15850042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26986587 15850042 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej, wyremontowanej nieruchomości z dwoma balkonami. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim bloku (4-piętrowym) po termomodernizacji. Przynależą do niego również dwa balkony oraz piwnica.Opie...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

487 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
1
61 m2
1975
15893199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903317 15893199 Oferujemy na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 59,15 m², położone na parterze budynku nr 1 w nowoczesnej inwestycji Sosnovia w Sosnowcu, przy ul. Maliny Grzybowej.Lokal wyróżnia się doskonałą ekspozycją słoneczną. Dodatkowym atutem jest tara...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

573 852 PLN (9 700 zł/m2)

3
1
59.16 m2
2026
15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15890982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883554 15890982 Do sprzedaży bardzo ładne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,72m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Sosnowcu ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Korzystna komunikacja. Na metraż 64,72...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

309 000 PLN (4 774 zł/m2)

3
1
64.72 m2
1957
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15826412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26588025 15826412 -- 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC Centrum--- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 62m2 (+3,25m2 dodatkowa powierzchnia korytarz). Lokal usytuowany na VI piętrze. Mieszkanie składa się z trz...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

359 900 PLN (5 805 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15684000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23901984 15684000 SOSNOWIEC - CENTRUM 2 POKOJE I PIĘTRO MIEJSCE POSTOJOWE DO WŁASNEJ ARANŻACJI Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 o powierzchni 52,29 m² , położone na I piętrze niskiego bloku w samym Centrum Sosnowca. Do lokalu przyna...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

249 000 PLN (4 788 zł/m2)

2
-
52 m2
1960
15890002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27866783 15890002 Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie Centrum Sosnowca ul. Urbanowicz 220 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum Sosnowiec przy ul. Urbanowicz 220. Lokal położony na 1 piętrze w budynku z miejskim ogrzewaniem - idealny zaró...

Sosnowiec (Śląskie, gm. Sosnowiec)

216 000 PLN (5 538 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15868355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27380803 15868355 APARTAMENT Z MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM SOSNOWIEC ZAGÓRZE 2 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,63m² , położony na V piętrze. Do lokalu...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

469 000 PLN (11 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2021