• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie Wola Słoneczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wola i Słoneczna

Znaleźliśmy 1,435 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Śląskie

15890469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877459 15890469 Na sprzedaż mieszkanie ok. 38 m² ul. Morcinka spokojna, zielona okolicaLokalizacjaMieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Morcinka. Bardzo dobra lokalizacja z wygodnym dojazdem zarówno do Raciborza, jak i Rybnika. W pobliżu znajdują się sklepy, t...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

176 000 PLN (4 757 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15871767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27475051 15871767 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i osobną kuchnią duże, komfortowe mieszkanie dwupokojowe z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewnia wygodę i prywatność idealne dla pary, znajomych lub po...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 999 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15896561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982601 15896561 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni Gotowe do zamieszkania Zdrój, ul. KusocińskiegoSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od zaraz, bez wielkiego remontu i z genialnym klimatem? To miejsce naprawdę robi robotę. Dwupokojowe mieszkan...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

255 000 PLN (5 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1960
15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15529664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20588348 15529664 Wyjątkowy apartament w topowej lokalizacji w Katowicach w inwestycji Sokolska Towers położonej w ścisłym centrum miasta.To doskonała propozycja dla wymagającego klienta oraz inwestora.Z okien apartamentu na  14piętrze można podziwiać szeroko rozpości...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 399 999 PLN (18 667 zł/m2)

3
2
75 m2
2022
15494210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19805415 15494210 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogrodem o powierzchni aż 150 m2!Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu Mała Skandynawia. W bardzo dobrym i cichym miejscu narożny apartament zapewnia brak bezp...

Katowice (Kostuchna) (Śląskie, gm. Katowice)

770 000 PLN (12 222 zł/m2)

3
1
63 m2
2011
15813699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26564088 15813699 REZERWACJAJeśli jesteś zainteresowany ofertą proszę o kontakt tel. SMS-y mogą nie dochodzićNa sprzedaż słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 przy ul.MichałowiczaCena 375.000,- złSpokojna dzielnica, zadbany blok, świetna lokalizacja.Budyne...

Bielsko-Biała (Śródmieście) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

375 000 PLN (8 721 zł/m2)

2
1
43 m2
1977
15419284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18118130 15419284 Zapraszamy do zakupu nowoczesnego, wyremontowanego mieszkania o powierzchni 34m², zlokalizowanego w sercu Katowic na zielonym i prestiżowym Osiedlu Tysiąclecia.Atrakcyjna lokalizacja:Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tysiąclecia, w nowoczesnym budyn...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

430 000 PLN (12 647 zł/m2)

1
1
34 m2
2020
15894860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949920 15894860 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZECena 220 000 złNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Zabrzu – Biskupicach przy ul. Bytomskiej, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.Lokal składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

220 000 PLN (4 783 zł/m2)

2
-
46 m2
1920
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15814488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | zielona okolica | balkon 26635456 15814488 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, słonecznego, dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w kameralnej inwestycji Apartamenty Mikusińskiego w katowickiej dzielnicy Wełnowiec - Józefowiec.Najważniejsze atuty:Brak poda...

Katowice (Józefowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

473 000 PLN (11 262 zł/m2)

2
1
42 m2
2025