• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 252

15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15845562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26863238 15845562 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą.Mieszkanie do odświeżenia. Świetna inwestycja kapitału ze względu na idealną lokalizację w centrum Gliwic. ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 250 000 PLN (6 219 zł/m2)

5
2
201 m2
1920
15887835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795449 15887835 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy lesie.Mieszkanie składa się z:salonu skierowanego na połu...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

425 000 PLN (8 019 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930
15845847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26870602 15845847 Lokal usytuowany na parterze, składający się z 4 pomieszczeń, korytarza i WC. Instalacje: C.O., elektryczna, wodnokanalizacyjna. Wejście do lokalu od frontu budynku oraz od zaplecza. Położenie w śródmiejskiej dzielnicy miasta. Lokal wymaga ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

3 229 PLN (30 zł/m2)

11
-
107 m2
-
15762019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397449 15762019 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. P. Niedurnego o powierzchni 4221 m², w skład której wchodzi działka gruntu 945 zapisana w księdze wieczystej GL1G000909481. Kształt nieregularny zbliżony do prostokąta, nieo...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
4221 m2
-
15762016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397447 15762016 Nieruchomości obejmują działki gruntu numer 1401, 1403, 146, 1472, 149, 153 i 1542 o łącznej powierzchni 350963 m² zapisane w księgach wieczystych GL1G000758829, GL1G001094335, GL1G001213592, GL1G000176029. Działki bezpoś...

Gliwice (Bojków) (Śląskie, gm. Gliwice)

44 075 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
350963 m2
-
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-
15762020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397450 15762020 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m² w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej GL1G000522943. Działka leży na terenie płaskim, ma nieregularny...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 368 000 PLN (463 zł/m2)

-
-
2952 m2
-
15856213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27086837 15856213 Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m² w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej GL1G000363568. Bezpośrednie sąsiedztwo od północy, wschodu i zac...

Gliwice (Wójtowa wieś) (Śląskie, gm. Gliwice)

5 900 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
28868 m2
-
15856105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083193 15856105 Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m², w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych GL1G000887839, GL1G000462869. Sąsiedztwo stanowią te...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 810 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
10759 m2
-