• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości Śląskie Tychy

Znalezionych ofert: 36

15656108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23406660 15656108 Oferujemy do sprzedaży lub wynajmu nieruchomość gruntową położoną w Tychach ( woj.śląskie ) i zabudowaną budynkiem użytkowym oraz garażem. Powierzchnia gruntu wynosi 2338 m kw, powierzchnia użytkowa magazynu 422,73 m kw, a powierzchnia garażu 32,48 m...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

2 400 000 PLN (1 027 zł/m2)

-
-
2338 m2
-
15887549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785388 15887549 Mieszkanie - namiastka domu ? Tak to możliwe! Tychy - Wilkowyje ul. Obywatelska, Osiedle Dębowe Do mieszkania jest wejście bezpośrednie z poziomu "0" jak do domu bez klatek schodowych i części wspólnych. Lokal s...

Tychy (Wilkowyje) (Śląskie, gm. Tychy)

662 400 PLN (11 621 zł/m2)

3
-
57 m2
2018
15656107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23406659 15656107 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną z urządzona księgą wieczystą, położoną w dzielnicy Czułów na terenie miasta Tychy ( województwo śląskie ) . Nieruchomość ma powierzchnię  1 163 m kw, jest płaska, a kształtem zbliżona do trapezu. Do...

Tychy (Czułów) (Śląskie, gm. Tychy)

725 000 PLN (623 zł/m2)

-
-
1163 m2
-
15491234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757330 15491234 Magazyn klasy A Centrum logistyczne oferujące usługi oraz wynajem powierzchni magazynowych oraz biurowych. Park położony jest przy drodze krajowej nr 44 oraz zaledwie 4 km od centrum Tychów. Obiekt oddalony jest 16 km od autostrady A4 or...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

169 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
6800 m2
-
15559983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21300771 15559983 Przedstawiam halę magazynową do wynajęcia w Tychach - Konstrukcja stalowa samonośna (bez podpór) ocieploną wełną mineralną. - Posadzka przemysłowa niepylna o grubości 15 cm i wytrzymałości 5t na m2. - Dwie bramy wjazdowe. - Kotłownia na o...

Tychy (Wilkowyje) (Śląskie, gm. Tychy)

22 000 PLN (26 zł/m2)

11
-
860 m2
-
15750799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25127798 15750799 Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, położonej w Tychach w dzielnicy CZUŁÓW.Dom wolnostojący na działce o powierzchni 2638 m2, podpiwniczony o powierzchni ok. 180 m2 (w tym powierzchnia parteru i piętra) + ok. 65 m2 piwnicy i ...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

609 000 PLN (3 383 zł/m2)

6
2
180 m2
1956
15814649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601816 15814649 Zapraszam do zakupu mieszkania usytuowanego w Tychach przy ul. Jaracza na os. O.Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja przepiękny widok doskonała komunikacja z centrumRozkład mieszkania: duży pokój 20,60 m2 pokój 11,45 m2 kuchnia 6,75 m2 ł...

Tychy (Osiedle o) (Śląskie, gm. Tychy)

355 000 PLN (7 396 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15658195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23437924 15658195 AGENTKA PROWADZĄCA:JOLANTA ZABIELSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProDom bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 141 mkw w atrakcyjnej lokalizacji Tychy, Urbanowice, ul. Oświęcimska. CENA 949 000 złZ przyjemnością prezen...

Tychy (Urbanowice) (Śląskie, gm. Tychy)

899 000 PLN (6 376 zł/m2)

5
-
141 m2
2023
15821110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26649971 15821110 IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący 501 345 068Na sprzedaż nieruchomość komercyjna przy drodze krajowej nr 44 Tychy, ul. Mikołowska 131Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w pierwszej linii zabudowy przy jednej z głównych arterii mi...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

649 000 PLN (6 691 zł/m2)

3
-
97 m2
2019
15853310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27047509 15853310 Wynajem mieszkania w Tychach - więcej przestrzeni niż pokazuje metraż! Choć w dokumentach widnieje 37,7 m² , w praktyce mieszkanie oferuje aż o 10 m² więcej - to dodatkowa przestrzeń, która robi ró...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

1 800 PLN (49 zł/m2)

2
-
37 m2
2019
15872811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502237 15872811 REZERWACJA.Oferujemy wyjątkową nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położoną w spokojnej i zielonej części Tychów przy ul. Źródlanej. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony dom od podstaw, według własnej wizj...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
-
130 m2
1960
15752512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25166933 15752512 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości spółki PL EUROPAINTING Sp. z o.o. w upadłości, ul. Murarska 5, 43-100 Tychy, KRS 0000212565,ogłasza o sprzedaży Przedsiębiorstwa upadłego – położonego ul. Murarska 5, 43-100 Tychy. W skład P...

Tychy (Śląskie, gm. Tychy)

4 500 000 PLN (229 zł/m2)

11
-
19667 m2
-