• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 717

15847652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę kawalerkę 26923129 15847652 Do wynajęcia kawalerka 27 m2 w Chorzowie Batorym (pokój, kuchnia, łazienka razem z wc) na parterze prz ul. Armii Krajowej. Mieszkanie umeblowane. Dogodny dojazd do A4 i DTŚ, dojście do przystanku tramwajowego, autobusowego, kolejowego. Miesięczny c...

Chorzów, ul. Armii Krajowej

1 100 PLN (41 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15780585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra 25806272 15780585 Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra. Okolica jest cicha i spokojna, pomimo bliskości śródmieścia. 100 m do Silesia City Center, 100 m do sklepu osiedlowego. 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych. 10 minut pieszo do centrum Katowic,...

Katowice (Koszutka), ul. Dobra 3

Zapytaj o cenę

2
1
44 m2
1970
15897090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27993799 15897090 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Dębowe Tarasy od ręki Oferta dla osób niepalących, bez zwierząt. Na wynajem atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m² , położone na prestiżowym...

Katowice (Dąb) (Śląskie, gm. Katowice)

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15885068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27716658 15885068 Do wynajęcia klimatyczna kawalerka po remoncie balkon Sosnowiec - Pogoń, ul. Mariacka 12. Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m² położone na 1 piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy w Sosnowcu, dzielnica Pogo...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15894983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27954436 15894983 Przedstawiamy wyjątkową okazję na wynajem przestronnego i atrakcyjnego mieszkania w Rybniku! Powierzchnia tego komfortowego lokalu to 65,71 m, a znajduje się ono na pierwszym piętrze nowoczesnego, dwupiętrowego apartamentowca przy ul. Kowalczyka. To ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15859034 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27160961 15859034 Lokal Usługowy - Biurowy &124; Rybnik Raciborska - Centrum &124; II Piętro &124; 18 m2 Do wynajęcia lokal o powierzchni około 18 m2 na II piętrze, w Rybniku przy ul. Raciborskiej (kawałek od Rynku) - jedna z głównych ulic miasta, w sąsied...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

550 PLN (31 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15875180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525728 15875180 Lokal biurowy 33 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 33 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum Gliwi...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 549 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15776857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25719087 15776857 Do wynajęcia mieszkanie - Wilcze Gardło, Gliwice Na wynajem oferujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 64 m2 , położone na piętrze domu jednorodzinnego w spokojnej i zielonej dzielnicy Wilcze Gardło . Opis mieszkania...

Gliwice (Wilcze gardło) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 300 PLN (36 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15875177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525724 15875177 Lokal biurowy 24,5 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 24,5 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum G...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 199 PLN (50 zł/m2)

11
-
24 m2
-