• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 298

15847652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę kawalerkę 26923129 15847652 Do wynajęcia kawalerka 27 m2 w Chorzowie Batorym (pokój, kuchnia, łazienka razem z wc) na parterze prz ul. Armii Krajowej. Mieszkanie umeblowane. Dogodny dojazd do A4 i DTŚ, dojście do przystanku tramwajowego, autobusowego, kolejowego. Miesięczny c...

Chorzów, ul. Armii Krajowej

1 100 PLN (41 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15780585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra 25806272 15780585 Wynajmę mieszkanie, Katowice Dąb, ul. Dobra. Okolica jest cicha i spokojna, pomimo bliskości śródmieścia. 100 m do Silesia City Center, 100 m do sklepu osiedlowego. 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych. 10 minut pieszo do centrum Katowic,...

Katowice (Koszutka), ul. Dobra 3

Zapytaj o cenę

2
1
44 m2
1970
15891143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27889859 15891143 Przytulna kawalerka do wynajęcia - Gliwice, ul. Lipcowa Dostępna od zaraz Szukasz funkcjonalnego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Ta jasna kawalerka z osobną kuchnią to idealna propozycja dla singla lub pary. Całkowity koszt ...

Gliwice (Łabędy) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 225 PLN (47 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15858354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27146796 15858354 Oferujemy do wynajęcia NOWE mieszkanie na kameralnym osiedlu "Harmony Park" w Chorzowie przy Parku Chorzowskim!. Lokalizacja: Chorzów, ul. Bojarskiego 28. To miejsce które sąsiaduje bezpośrednio z Parkiem Chor...

Chorzów (Śląskie, gm. Chorzów)

5 900 PLN (67 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15862889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27233821 15862889 Ścisłe Centrum Gliwic - Nowy Świat. Blisko Politechniki Śląskiej. Wynajem okazjonalny. Oferujemy do wynajęcia kawalerkę w samym Centrum Miasta. Usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Miejsce na samochód. Mieszkanie po remonci...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 950 PLN (63 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15851947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27022940 15851947 Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, z wygodnym dostępem do centrum Gliwic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ul. Daszyńskiego 73 spełni oczekiwania zarówno singla, jak i pary. ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 100 PLN (32 zł/m2)

1
-
34 m2
1930
15847132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26902225 15847132 Nowa kawalerka po remoncie 27 m² 10 piętro Gliwice, ul. Kochanowskiego Do wynajęcia świeżo wyremontowana, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m² , położona na 10 piętrze w bloku z windą przy ul. Kochanowskiego 31 w Gli...

Gliwice (Trynek) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 000 PLN (74 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15839673 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26757025 15839673 IDEALNE MIESZKANIE Z OGRODEM DLA RODZINY 50m² OGRÓD • GARAŻ • SPOKOJNA OKOLICA Pyskowice (ul. Krokusów 32). Dom, w którym znajduje się mieszkanie składa się z dwóch niezale...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

1 900 PLN (38 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15829574 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26636943 15829574 2-pokojowe mieszkanie Gliwice Jagiellońska - umeblowane, gotowe do zamieszkania Na wynajem nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m² , położone blisko centrum Gliwic , przy ul. Jagiellońskiej 1 . Idealna propo...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
1990
15583148 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21841237 15583148 --- S o s n o w i e c --- KLIMONTÓW --- 2 POKOJE --- WYPOSAŻONE --- GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- PO REMONCIE Oferujemy do wynajęcia M-3 o pow. 37,50m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku w Sosnowcu - Klimontów. ...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 490 PLN (67 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15891003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27884291 15891003 Przytulna i przestronna kawalerka w Pyskowicach z możliwością aranżacji 2 pokoi!TgQPHd[] Szukasz jasnego, ciepłego i funkcjonalnego mieszkania na wnajem? Zapraszam Przeczytaj o tym mieszkaniu przy ul. Srzelców Bytomskich! Elastyczna prz...

Pyskowice (Śląskie, gm. Pyskowice)

1 600 PLN (40 zł/m2)

1
-
40 m2
-
14253516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 33996 14253516 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, mieszczące się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku zlokalizowanym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o bardzo dobrym standardzie, umeblowane, do wprowadzenia. Ogrzewanie miejskie. Do mieszk...

Chorzów (Amelung) (Śląskie, gm. Chorzów)

3 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
55 m2
-