• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na wynajem Śląskie

Znalezionych ofert: 778

15729557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24765024 15729557 Oferujemy Państwu do wynajęcia, wygodne, komfortowe, w pełni wyposażone i urządzone mieszkanie z klimatyzacją - salon z aneksem kuchennym i łazienką, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego docieplonego budynku z dwiema windami w doskonałej lokalizac...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

2 100 PLN (78 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15457847 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 19005590 15457847 Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie podzielone na niezależne pokoje zamykane na klucz w ścisłym centrum Gliwic. Ze względu na swoje położenie, zaledwie kilka minut od Kampusu Politechniki Śląskiej, oferta idealnie sprawdzi się dla student&...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

750 PLN (12 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15802505 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z biurami na wynajem 26267525 15802505 Do wynajęcia powierzchnie magazynowo-biurowe po generalnym remoncie blisko centrum miasta oraz strefy przemysłowej.Opisywany obiekt posada kilka pomieszczeń magazynowych wraz z biurami oraz zapleczem socjalnym, kuchnią oraz WC.Aktualne ogłoszenie dot...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

12 000 PLN (34 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15759413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem: powierzchnia biurowo-magazynowa 25338348 15759413 Do wynajęcia oferujemy nowoczesną powierzchnię biurową z halą magazynową, zlokalizowaną w jednej z najlepszych lokalizacji w Częstochowie - idealną do prowadzenia działalności gospodarczej. Powierzchnia biurowa - 300 m²Biura mieszczą się w wolnostoją...

Częstochowa (Zawodzie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

20 000 PLN (40 zł/m2)

5
-
500 m2
-
15600132 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnia magazynowo-biurowa w centrum 22189679 15600132 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynowo-biurową po generalnym remoncie, położoną blisko centrum miasta oraz strefy przemysłowej. Obiekt doskonale nadaje się do prowadzenia różnorodnych działalności gospodarczych.Szczegóły oferty:Łączna powierz...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
-
14986395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wysoka Hala Na Terenie Przemysłowym 6148403 14986395 Na wynajem hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000 m2 i wysokości 8m. Idealnie nadaje się na produkcje lub magazyny wysokiego składowania.Rampa rozładunkowa i 3 oddzielne bramy. Duży teren utwardzony Dodatkowo pomieszczenia biurowe 100m oraz...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

16 800 PLN (14 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15036037 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal handlowo-usługowy 1300m2 w centrum 7610489 15036037 Na wynajem duży lokal w centrum Częstochowy z przeznaczeniem pod handelusługigastronomię.Budynek w całości pokryty elewacją z cegły, oświetlony zewnętrznie z wejściem od głównej ulicy.Składa się z 2 poziomów, na parterze znajdziemy 650m2 powierzchni ...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

26 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
1300 m2
2009
14494429 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal komercyjny do wszechstronnego wykorzystania 32752 14494429 Położony w cichej, spokojnej dzielnicy lokal na dużej działce, z możliwością przejazdu dużych pojazdów z naczepami (ruch okrężny), z opcją dodatkowego parkingu dla 40 pojazdó.Budynek niezwykle solidnie wykonany, podpiwniczony + 3 kondygnacje nad ziem...

Częstochowa (Podjasnogórska) (Śląskie, gm. Częstochowa)

19 000 PLN (18 zł/m2)

12
-
1050 m2
1995
15814740 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26626505 15814740 Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu - Chorzów, ul. Kościuszki 85B Siemianowicka Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament z dużym balkonem w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu na st...

Chorzów (Centrum) (Śląskie, gm. Chorzów)

2 200 PLN (69 zł/m2)

2
-
32 m2
2025
15026810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 7277670 15026810 Nowo wybudowana hala magazynowo-produkcyjna o pow. 720 m2. Siatka slupów 12 x 12m. Wys 10 m. Nośność posadzki 5000 kgm2. Przeważająca gęstość obciążenia ogniowego poniżej 4000 Mjm2. Ogrzewanie gazowe do 16 stopni C - przy temp. zewn. -18 st...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

16 560 PLN (23 zł/m2)

11
-
720 m2
-
15791217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 25986794 15791217 DO WYNAJĘCIA ogrodzony teren Będzinie ul. Małobądzka 101 pow. 2000 m2. Działka frotowa o kształcie trapezu jest ogrodzona, wjazd zamykany szlabanem, całodobowy monitoring. Istnieje możliwość wykonania dodatkowego wjazdu na teren działki. Istn...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

10 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15827488 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625543 15827488 Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m² przy ul. Chodkiewicza 1 w Bielsku-BiałejLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Apartamenty Diamentowe przy ul. Chodkiewicza 1 w Bielsku-Białej. To spokojna i dobrze...

Bielsko-Biała (Leszczyny) (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

3 099 PLN (62 zł/m2)

2
1
50 m2
2022