• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 1 387

15876335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w górach 27535480 15876335 Sprzedam studio widoczne na zdjęciach w górskiej miejscowości Zwardoń.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na własny użytek lub jako inwestycja na najem krótko lub długo terminowy.Studio w stanie deweloperskim ok.18m2 w pomieszczeniu: instala...

Zwardoń, Do Zgody 12

88 000 PLN (4 889 zł/m2)

1
1
18 m2
1995
15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15806507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338064 15806507 Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Katowic, przy ul. Jana III Sobieskiego 8. Doskonała lokalizacja sprawia, że nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako miejsce do życia, jak i pewna inwestycja pod wynajem czy lokal biurowy. Mies...

Katowice, Jana III Sobieskiego

389 900 PLN (7 542 zł/m2)

2
1
51.7 m2
1930
15563168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21391816 15563168 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 93 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w klimatycznej kamiennicy w centrum Gliwic przy ulicy Ziemowita. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

790 000 PLN (8 495 zł/m2)

3
1
93 m2
1900
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15674971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe NA SPRZEDAZ 23745007 15674971 Mieszkanie 3 pokojowe, duzy balkon, piwnica, pazienka i wc osobno, duzy przedpokoj. Pokoje nie przejsciowe, mieszkanie gotowe do zamieszkania, do odswiezenia lub remontubna wysoki standard. Okna i drzwi balkonowe PVC, lazienka wyplytkowana, kuchnia i...

Bielsko-Biała (Aleksandrowice), Ul. Spoldzielcow

380 000 PLN (6 552 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15896817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988431 15896817 Idealna oferta dla osób szukających mieszkania do własnej aranżacji lub pod inwestycję!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,85 m², położone przy ul. Wrębowej, z pięknym widokiem na okolicę.Lokal znajduje się na 3. piętrze w...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
1
46 m2
1970
15896299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976626 15896299 3 POKOJE Z POTENCJAŁEM 47,8 m HALEMBA II PIWNICA SPOKOJNA OKOLICA Szukasz mieszkania, które możesz urządzić całkowicie według własnego gustu, w czystym i zadbanym budynku?Ta oferta to idealne połączenie przestrzeni, funkcjonalności i świetnej lok...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

249 999 PLN (5 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1969
15896561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27982601 15896561 2-pokojowe mieszkanie wśród zieleni Gotowe do zamieszkania Zdrój, ul. KusocińskiegoSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść praktycznie od zaraz, bez wielkiego remontu i z genialnym klimatem? To miejsce naprawdę robi robotę. Dwupokojowe mieszkan...

Jastrzębie-Zdrój (Śląskie, gm. Jastrzębie-Zdrój)

255 000 PLN (5 543 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15881317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628181 15881317 Tej lokalizacji nie trzeba Państwu przedstawiać!Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,83 m2 zlokalizowane w Zabrzu przy ul. Skłodowskiej - Curie.Lokal znajduje się na 9 piętrze w bloku z windą (winda po remoncie w kwietniu 202...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

389 000 PLN (6 274 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978