• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 178

15520818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20393889 15520818 Oferujemy nowoczesny i doskonale prosperujący salon 'beauty', możliwy do przejęcia na gotowo wraz z wyposażeniem, personelem i bazą stałych klientów. Lokal o powierzchni 72 m² usytuowany jest przy głównej ulicy w Gliwicach, w sąsiedztwie ma...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

1
2
72 m2
2020
15590219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21975321 15590219 Ulica Kozielska w Gliwicach to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie połączenie miejskiego stylu życia z bliskością przyrody i spokojem. Doskonała lokalizacja sprawia, że jest to wyjątkowo konkurencyjne i pożądane miejsce na rynku nieruchomości...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

2
1
27 m2
2022
15894399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941692 15894399 Mieszkanie o powierzchni 69,91 m², położone na 2. piętrze kamienicy w Gliwicach. Istnieje możliwość podziału na dwa niezależne lokale mieszkalne, co czyni ofertę atrakcyjną zarówno dla inwestora, jak i osób szukających...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

329 000 PLN (4 768 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15861048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27195770 15861048 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i garażem Gliwice, ul. Wita StwoszaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 58,23 m², położonego w spokojnej i zielonej części Gliwice przy ul. Wita Stwosza.Nie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

579 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
58 m2
1959
15894284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27939291 15894284 Oferujemy Państwu do sprzedania kawalerkę o pow. 17,98 m 2 w kamienicy na IV kondygnacji w ścisłym centrum Gliwic. Mieszkanie po generalnym remoncie w grudniu 2022 roku. W pokoju znajduje się wersalka, komoda, szafa, telewizor, stolik, 2 krzesła o...

Gliwice (Centrum) (Śląskie, gm. Gliwice)

220 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
-
17 m2
-
15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930
15881621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27642070 15881621 LOKAL UŻYTKOWY Z WITRYNĄ PO GENERALNYM REMONCIE 39 m² REJON STADIONU PIASTA Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 38,86 m². Wszystkie czasochłonne i najdroższe prace remontowe, w tym instalacje, podłogi oraz ściany, zostały...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

11
-
38 m2
-
15881655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27643153 15881655 UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 czy 3 pokoje? Przestronne 51 m² z balkonem tuż przy Politechnice Śląskiej Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 51,21 m² , zlokalizowane przy ul. Lutyckiej w rewelacyjnym punkcie Gliwic. Nieruchomość ...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

318 900 PLN (6 253 zł/m2)

2
-
51 m2
1960
15893301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906806 15893301 Ostatnia działka budowlana Gliwice Żerniki ul. Pomorska!!! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w Gliwicach Żernikach przy ul. Pomorskiej. Działka ofertowa ma powierzchnię 520 m² kształt prostokąta zbliżonego do kw...

Gliwice (Żerniki) (Śląskie, gm. Gliwice)

223 600 PLN

-
-
520 m2
-
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15890700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883219 15890700 Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1978
15856158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083940 15856158 NOWA NIŻSZA CENA! Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe, klimatyczne mieszkanie czteropokojowe na parterze jednopiętrowego budynku w Gliwicach przy ulicy Puszkina, bezpośrednio przy Parku Grunwaldzkim. Mieszkanie po remoncie, na podłogach w poko...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

789 000 PLN (9 393 zł/m2)

4
-
84 m2
-