• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15730784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784731 15730784 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z WIELOLETNIMI NAJEMCAMI!Sprzedam dom na działce 1000m2 z budynkami zaadaptowanymi na mieszkaniapokoje przeznaczone na wynajem zlokalizowany w Zabrzu blisko KSSE. Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem to około 440 m...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
-
440 m2
1950
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15780075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25796456 15780075 Luksusowy dom z widokiem na panoramę Jury Krakowsko-Częstochowskiej w otulinie obszaru Natura 2000.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Hutki-Kanki, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.To miejsce, w którym ...

Hutki-Kanki (Śląskie, gm. Łazy)

3 790 000 PLN (14 037 zł/m2)

1
-
270 m2
2025
15759512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25339725 15759512 Wyjątkowa oferta! Działka z domem pasywnym w zielonej dzielnicy Jaworzna!Marzysz o domu, który łączy w sobie nowoczesność, komfort i minimalne koszty utrzymania? Przedstawiamy nową ofertę sprzedaży przestronnego, piętrowego domu jednorodzinnego o wyb...

Jaworzno (Śląskie, gm. Jaworzno)

590 000 PLN (2 995 zł/m2)

5
2
197 m2
2026
15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15871769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27475054 15871769 Wyjątkowa oferta Twój dom z ogromnym potencjałem.Ta oferta to idealna okazja, żeby stworzyć swoje miejsce od podstaw bez kompromisów i gotowych schematów. Na sprzedaż dom z 2018 roku o powierzchni 124 m², wybudowany według projektu Dom przy kolorowe...

Czechowice-Dziedzice (Śląskie, gm. Czechowice-Dziedzice)

570 000 PLN (4 634 zł/m2)

11
-
123 m2
2018
15729087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24756213 15729087 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 160m2. usytuowany na działce 2978m2. Ogrzewanie CO węglowe; Ciepłą woda bojler elektryczny; Gaz miejski; Kanalizacja miejska. Budynek składa się z 3 pokoi; kuchni; łazienki z W...

Przeczyce (Śląskie, gm. Mierzęcice)

499 000 PLN (3 119 zł/m2)

3
-
160 m2
-
15169686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 11541292 15169686 NAROŻNY dom w zabudowie szeregowej w Łodygowicach w powiecie żywieckim BEZ PROWIZJI Oferujemy do sprzedaży nowy , 5-pokojowy , energooszczędny NAROŻNY dom szeregowy w Łodygowicach w powiecie żywieckim, zaledwie 7 km od centrum Ż...

Łodygowice (Śląskie, gm. Łodygowice)

640 000 PLN (6 337 zł/m2)

5
1
101 m2
2023
15834025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26911304 15834025 Oferta dodana za pomocą ADDOMDom w zabduowie bliźniaczej przy lesie – gotowy na życie rodziny od zaraz. Nieruchomość znajduje się w Pilchowicach ul. Wielopole 105A.100 metrów od lasu, z widokiem na pola. 15 minut od Gliwic i Rybnika.Ekspozycja połudn...

Pilchowice (Pilchowice) (Śląskie, gm. Pilchowice)

1 149 000 PLN (9 496 zł/m2)

4
-
121 m2
2023
15884028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27692049 15884028 Bliźniak z dużym tarasem spokojne życie w Jeleśni (blisko Żywca)Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, idealny dla małej rodziny szukającej ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie dobrej lokalizacji niedaleko Żywca.Dom oferuje wygod...

Jeleśnia (Śląskie, gm. Jeleśnia)

375 000 PLN (5 597 zł/m2)

3
1
67 m2
1955
15827807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633327 15827807 Dom do własnej aranżacji w spokojnej części Rybnika Golejów, ul. MorwowaNa sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w Rybniku - dzielnicy Golejów, przy cichej i kameralnej ulicy Morwowej. Nieruchomość usytuowana jest z dala od ruchliwej ul. Gl...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

450 000 PLN (3 750 zł/m2)

4
2
120 m2
1984