• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Domy na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 528

15830331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26669726 15830331 Tu nie kupujesz tylko domu. Tu zaczynasz nowy rozdział.Wyobraź sobie poranek w ciszy.Kawa pita na tarasie, który sam zaprojektujesz.Dzieci biegające po ponad 2 600 m² własnej działki, a nie po osiedlowym chodniku.Wieczory przy dużym stole w salonie o...

Piaseczno (Śląskie, gm. Kroczyce)

350 000 PLN (2 041 zł/m2)

5
-
171.47 m2
2025
15860798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27184483 15860798 Nieruchomość o dużym potencjale mieszkaniowo-usługowym, położona w Zawierciu przy ul. Sportowej. To idealna propozycja dla osób prowadzących działalność gospodarczą, potrzebujących zaplecza warsztatowego lub magazynowego połączonego z częścią mieszka...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

849 000 PLN (4 354 zł/m2)

2
1
195 m2
2012
15896514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27981578 15896514 Dom w cenie mieszkania - komfortowy i funkcjonalny dom w Gliwicach Podlesiu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu w Gliwicach na Podlesiu, który łączy w sobie komfort i funkcjonalność, oferując przestrzeń i b...

Gliwice (Podlesie) (Śląskie, gm. Gliwice)

799 000 PLN (3 632 zł/m2)

5
-
220 m2
1987
15663705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23521148 15663705 Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni około 551 m2, usytuowany w Czyżowicach.Nieruchomość przedstawia wiele możliwości wykorzystania i aranżacji. Pokaźny metraż, dobry układ funkcjonalny oraz stan bez wykończeń oferują wiele zastosowań. Założenie...

Czyżowice (Śląskie, gm. Gorzyce)

649 000 PLN (1 178 zł/m2)

6
2
551 m2
1970
15761041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25371682 15761041 Komfortowy dom z dużą działką w Gorzyczkach – nowoczesność, przestrzeń i spokój Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, wybudowanego w 2016 roku w malowniczych Gorzyczkach. To idealne połączenie nowoczesnych i...

Gorzyczki (Śląskie, gm. Gorzyce)

1 790 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
1
198.9 m2
2016
15896211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 63 m² z potencjałem – Dąbrowa Górn. Dziewiąty 27973066 15896211 NA SPRZEDAŻ Dom z potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Stalowa (Dziewiąty)Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 63 m², położony na działce o powierzchni 321 m² w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Dziewiąty). Nieruchomość stanowi...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15687994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23978118 15687994 DOM W MIEJSCOWOŚCI NIEGOWONICZKI,GMINA ŁAZY, POWIAT ZAWIERCIAŃSKI POWIERZCHNIA DOMU 120 m2.Biuro Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 + poziom suteryn. Wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej wr...

Niegowoniczki (Śląskie, gm. Łazy)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

5
-
120 m2
1975
15474256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19381321 15474256 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

498 549 PLN (1 193 zł/m2)

8
-
418 m2
-
15852687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037987 15852687 Twój kawałek górskiego raju z widokiem na Złoty Groń Dom z duszą w Istebnej!Szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię widok na ośnieżone stoki, a wieczory umila szum wiatru w koronach świerków? A może szukasz idealnej bazy pod zyskowny biznes w sercu Be...

Istebna (Śląskie, gm. Istebna)

1 190 000 PLN (3 051 zł/m2)

7
3
390 m2
1997
15527421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20538434 15527421 Nie przegap tej wyjątkowej oferty - dom, który łączy w sobie przestronność, świetną lokalizację i możliwość personalizacji przestrzeni, czekający, by stać się Twoim nowym domem. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji oraz umówien...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

911 400 PLN (5 996 zł/m2)

5
2
152 m2
2024
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15896023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27965662 15896023 Na sprzedaż jednopiętrowy dom w Rychwałdzie- nieskończony w stanie deweloperskim.125m2 położony na działce 1189 m2 na malowniczym wzniesieniu z którego roztacza się piękny widok.Projekt budynku jednorodzinnego typ. 342 - VIVERONEBudowa rozpoczęta w 2...

Rychwałd (Śląskie, gm. Gilowice)

630 000 PLN (5 040 zł/m2)

6
1
125 m2
2011