• Nieruchomości woj. Śląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Śląskie

Znalezionych ofert: 288

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15857848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27134397 15857848 Komfortowy dom po przebudowie duża działka 843m2 garaż 2-stanowiskowy Tarnowskie Góry, Strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Tarnowskich Gór przy ul. Zag&amp...

Tarnowskie Góry (Strzybnica) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 299 999 PLN (4 207 zł/m2)

11
-
309 m2
2010
15849887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26982185 15849887 MIKOŁÓW 3377 m² TERENU INWESTYCYJNEGO BUDYNEK USŁUGOWY PLAC DLA FIRM Na sprzedaż funkcjonalna nieruchomość inwestycyjna w Mikołowie Bujakowie, przygotowana pod działalność gospodarczą. Teren o powierzchni 3377 m² wra...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 150 000 PLN (9 055 zł/m2)

11
-
127 m2
2020
15889296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846768 15889296 Syndyk Janusza Pochopina ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:• prawa własności nieruchomości zabudowanej położonej w Gliwicach przy ul. Toszeckiej 60, składającej się z działki nr 899 o powierzchni 600m2, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

1 172 500 PLN (3 965 zł/m2)

12
-
295.7 m2
-
15670889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23657622 15670889 Do sprzedaży nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-socjalnym o pow. uż. 1372 m2 na parceli o pow. 1615 m2 (własność) położona w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Marklowickiej 34. Budynek jest wolnostojący, nie podpiwniczony, trzy kondygn...

Wodzisław Śląski, Marklowicka

1 700 000 PLN (1 239 zł/m2)

1
1
1372 m2
-
15451041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18855464 15451041 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży prawo wieczystego użytkowania działki o numerze 2157150 i powierzchni 1428m2 wraz z prawem własności wzniesionego na niej wolnostojącego budynku usługowego o powierzchni około 357 m2 oraz prawa własności działek o n...

Wodzisław Śląski, Osiedle Przyjaźni

1 500 000 PLN (4 202 zł/m2)

1
1
357 m2
-
15855940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27080634 15855940 Sprzedaż Obiekt Komercyjny &124; Racibórz Częstochowska &124; Obiekt - 664,50 m2 &124; Działka 2451 m2 Do sprzedaży nieruchomość w Raciborzu przy ul. Częstochowskiej 8. Przedmiotem oferty jest prawo wieczystego użytkowania działki numer 2...

Racibórz, Częstochowska

3 850 000 PLN (5 798 zł/m2)

1
1
664 m2
-
15888175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27805644 15888175 KATARZYNA DZIUKAgentka prowadząca695 947 884Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o charakterze rezydencjonalno-usługowym, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Jaworzu -miejscowości o uzdrowiskowym klimacie, u podnóża Beskidów.Prze...

Jaworze (Śląskie, gm. Jaworze)

2 400 000 PLN (7 054 zł/m2)

12
-
340.22 m2
1920
15877803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27579138 15877803 Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie działalności przez cały rok. Część noclegowa oferuje pokoje gości...

Świerklany (Śląskie, gm. Świerklany)

2 155 000 PLN (1 094 zł/m2)

12
-
1970 m2
-
15657145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23425154 15657145 Na sprzedaż: Budynek handlowo-usługowy z potencjałem inwestycyjnym o pow. działki 540m2, Katowice Piotrowice Cena: 1 250 000 zł PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY,SMS-y MOGĄ NIE DOCHODZIĆ!Oferujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w południowej dzi...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

11
-
300 m2
1920
15870620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27434075 15870620 budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 79,73 m2, położony w Bytomiu przy ul. Olchowej 2 wraz z prawem własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 37518 o powierzchni 605 m2, dla której księgę wieczystą o numerze KA1Y00009581...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

267 000 PLN (3 380 zł/m2)

4
-
79 m2
-