• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Świętochłowice

Znalezionych ofert: 21

15717242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24529678 15717242 Sprzedaż nieruchomości położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt, o łącznej powierzchni 85511 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1C000432652 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Chorzowie, w skład której wchodz...

Świętochłowice (Zgoda) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

2 243 400 PLN (26 zł/m2)

-
-
85511 m2
-
15717240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24529676 15717240 Sprzedaż nieruchomości położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt, o łącznej powierzchni 59339 m2, zapisanej w księdze wieczystej KA1C000432652 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Chorzowie, w skład której wchodz...

Świętochłowice (Zgoda) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

3 326 000 PLN (56 zł/m2)

-
-
59339 m2
-
15717238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24529675 15717238 Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu nr 900174 o powierzchni 28934 m2, położonej w Świętochłowicach w rejonie ul. Sztygarskiej i Kolonia Zygmunt, zapisanej w księdze wieczystej KA1C000432652 prowadzonej przez...

Świętochłowice (Zgoda) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

2 050 000 PLN (71 zł/m2)

-
-
28934 m2
-
15894237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27934820 15894237 Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ), Uchwały Nr IV2414 ...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 400 000 PLN (1 869 zł/m2)

11
-
749 m2
1911
15893308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906816 15893308 Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 35m², położone w spokojnej dzielnicy Zgoda w Świętochłowicach. Lokal znajduje się w ocieplonym bloku z 1958 roku, zarządzanym przez MPGL Świętochłowice, co gwarantuje stabilnoś...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

3
1
45 m2
1958
15670171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23632688 15670171 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka 35 m² po generalnym remoncie - ŚwiętochłowiceSzukasz komfortowego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35 m² spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających!Lokal znajd...

Świętochłowice (Chropaczów) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

235 000 PLN (6 912 zł/m2)

2
1
34 m2
1930
15670203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23636523 15670203 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 80 m² w nowej kamienicy w centrum Świętochłowic!Na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m², usytuowane w nowo wybudowanej kamienicy w samym sercu Świętochłowic. Mieszkanie z...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

510 000 PLN (6 375 zł/m2)

3
1
80 m2
2023
15627850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22791412 15627850 Świętochłowice ul. Beskidzka 3 pokoje, balkon, osobna kuchniaNa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie z balkonem, położone w świetnie skomunikowanej części Świętochłowic, przy ul. Beskidzkiej. Lokal znajduje się w zadbanym budynku z wielkiej pł...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

389 000 PLN (6 078 zł/m2)

3
-
64 m2
1980
15889524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27852066 15889524 Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego kompleksu rekreacyjno-sportowego „Skałka”,...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

25 000 PLN (216 zł/m2)

1
-
116 m2
-
15712098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24415388 15712098 Mieszkanie 37 m² Świętochłowice, 2. piętro, kamienica, ogrzewanie gazowe, do odświeżeniaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m², usytuowane na 2. piętrze w kamienicy w Świętochłowicach. Lokal składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni o...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

159 900 PLN (4 322 zł/m2)

1
1
37 m2
1930
15601981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22225666 15601981 Szukasz przestronnego mieszkania w dogodnej lokalizacji? To idealna oferta dla Ciebie!Mieszkanie znajduje się w Świętochłowicach, na pierwszym piętrze budynku, co zapewnia wygodę i łatwy dostęp. Posiada cztery pokoje, kuchnię, łazienkę oraz osobne WC...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

449 000 PLN (3 871 zł/m2)

4
1
116 m2
1958
15491287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19757245 15491287 Sprzedaż działki. 13487m2 Grunt oddany w użytkownie wieczyste(2089-12-06). Idealny pod działalność przemysłową lub logistkę. Cena netto.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Leszek Czura (licencja nr: 1443122284)------...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

2 600 000 PLN

-
-
13487 m2
-