• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Świętochłowice

Znalezionych ofert: 21

15876715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27548704 15876715 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie jest wyjątkowo ciepłe — nawet przy zakręconym kaloryferze temperatura utrzymuje się na poziomi...

Świętochłowice (Kolonia kolejowa) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

195 000 PLN (7 222 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15830252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26664766 15830252 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią, sypialni, łazienki z WC i korytarza. Mieszkanie znajduje się na 2 pi...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

179 000 PLN (4 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1930
15844247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26827443 15844247 Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku znajdującym się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. W bliskiej odległości Ośrodek Rekreacyjny "Skałka" z licznymi atrakcjami, dogodny dojazd do DT...

Świętochłowice (Centrum) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

380 000 PLN (7 755 zł/m2)

2
-
49 m2
1980
15812488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26524355 15812488 Biuro Nieruchomości REMAX oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na parterze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części Świętochłowic, a jednocześnie w do...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

230 000 PLN (6 088 zł/m2)

2
1
37.78 m2
1976
15877212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27562882 15877212 Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości , stanowiącej własność Gminy Świętochłowice, jednostka rejestrowa G. 125, obręb 0001 Chropaczó...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

800 000 PLN

-
-
7033 m2
-
15877195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27562630 15877195 Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż s tanowiącej własność Gminy Świętochłowice zabudowanej nieruchomości, obejmującej działki o identyfikatorach: 247601_1.0...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

600 000 PLN (571 zł/m2)

11
-
1051 m2
1905
15867994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27360749 15867994 Świętochłowice, 23 marca 2026 r. GN.6840.72.2024.BA Na podstawie § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nie...

Świętochłowice (Świętochłowice) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

2 600 000 PLN

-
-
27224 m2
-
15818500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641877 15818500 Na sprzedaż pawilon handlowy do tej funkcjonujący jako sklep osiedlowy, zlokalizowany w Świętochłowicach przy ul. Krasickiego, na terenie dużego osiedla mieszkaniowego, w bezpośrednim sąsiedztwie popularnego kompleksu rekreacyjno-sportowego „Skałka”,...

Świętochłowice (Śląskie, gm. Świętochłowice)

25 000 PLN (216 zł/m2)

1
-
116 m2
-
15793120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26030544 15793120 TYLKO U NAS! Wyjątkowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem - Świętochłowice, ul. Jaśminowa 6 Komfort, prywatność, świetna komunikacja - idealny dla rodziny lub pod działalność! Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący, w pełni wyremontowany dom z...

Świętochłowice (Chropaczów) (Śląskie, gm. Świętochłowice)

1 390 000 PLN (6 318 zł/m2)

6
2
220 m2
-