• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Będzin

Znalezionych ofert: 36

15798152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26162611 15798152 Szukasz miejsca, które przyciągnie klientów? W dobrze skomunikowanej części Będzina? Na sprzedaż lokal usługowy z doskonałą ekspozycją i ogromnym potencjałem aranżacyjnym.Co zyskujesz?- 95 m² parterowej powierzchni idealnej na Twój biznes- Imponując...

Będzin, Modrzejowska

600 000 PLN (6 316 zł/m2)

1
-
95 m2
-
15845729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26864598 15845729 BĘDZIN GRODZIEC 3 POKOJE WYSOKI PARTER GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie M-4 o powierzchni 55 m² , położone na wysokim parterze niskiego bloku. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4m2. UKŁA...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 000 PLN (4 891 zł/m2)

3
-
55 m2
1985
15793350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26036565 15793350 Przedmiotowa nieruchomość obejmuje 11 działek i ma nieregularny kształt. Jest niezabudowana, nieogrodzona, porośnięta częściowo zielenią nieurządzoną (liczne zadrzewienia i zakrzewienia). W zasięgu nieruchomości znajdują się podstawowe siec...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
40399 m2
-
15741778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24980964 15741778 Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 Maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m² w skład której wchodzą działki 193, 1922 zapisane w księdze wieczystej KA1B000332706. Nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

749 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
6458 m2
-
15719291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24564607 15719291 Lokal mieszkalny nr 28 o powierzchni 48,00 m2, zlokalizowany na IV piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Będzinie przy ul. Marii Konopnickiej 5E wraz z udziałem wynoszącym 39310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałe...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

216 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15824703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26626513 15824703 Okazja!!! Piękne działki budowlane na nowym osiedlu w Będzinie Łagiszy. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PODATKU PCC!!! Oferujemy atrakcyjne działki budowlane w Będzinie Łagiszy przy ul. Odkrywkowej na osiedlu „Nad Potokiem”...

Będzin (Łagisza) (Śląskie, gm. Będzin)

169 680 PLN

-
-
606 m2
-
15857723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27132563 15857723 Nowoczesny dom szeregowy na zamkniętym osiedlu w BędzinieMamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej dzielnicy Warpie w Będzinie. Nieruchomość o powierzchni 130 m² składa się z 3 sy...

Będzin (Warpie) (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

4
1
130 m2
2019
15889503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27851969 15889503 Komfort, światło i elegancja — miejsce, do którego chce się wracaćSą mieszkania, które po prostu się ogląda.I są takie, do których wchodzi się raz… i od razu czuje, że można tu zamieszkać.Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone z ogromnym wyczuciem stylu mi...

Będzin (Gzichów) (Śląskie, gm. Będzin)

413 900 PLN (10 400 zł/m2)

2
1
39.8 m2
2024
15882575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27671605 15882575 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15853324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27047839 15853324 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, przestronnego apartamentu w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Nieruchomość mieści się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Przynależy do niego garaż w bryle budynku oraz balkon.Opiekun ofertyMich...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 100 000 PLN (8 462 zł/m2)

5
2
130 m2
2019
15819235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633100 15819235 NOWA CENA !!PRZYTULNY I ENERGOOSZCZĘDNY DOM JEDNORODZINNY 1800 metrów od PARKU ZIELONA i POGORII 4 !!!Sprzedam dom jednorodzinny o powierzchni 96m2 położony w Będzinie. Dom piętrowy, posadowiony na działce o powierzchni około 380m2, dwukondygnacyjny,...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

719 000 PLN (7 490 zł/m2)

5
2
96 m2
1960
15853737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie 27056103 15853737 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie w Będzinie (Grodziec) - Gotowe do wprowadzenia!Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z nowoczesnym stylem? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne mieszkan...

Będzin (Grodziec) (Śląskie, gm. Będzin)

269 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
54 m2
-