• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Będzin

Znalezionych ofert: 36

15850640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27001480 15850640 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15606570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22328750 15606570 --- PARTER DOMU --- 3POKOJE --- TARAS --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 89,37m2 usytuowane na wysokim parterze w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszka...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

739 000 PLN (8 303 zł/m2)

3
-
89 m2
2011
15337317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16163208 15337317 --- 3POKOJE --- BALKON --- DWA STANOWISKA GARAŻOWE --- KOMÓRKA--- OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE --- Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku Będzinie w dzielnicy Małobądz. Mi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (9 687 zł/m2)

3
-
67 m2
2014
15886992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773312 15886992 Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną ,ogrodzenie murowane z bramą wjazd...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 099 000 PLN (5 136 zł/m2)

5
2
214 m2
2002
15829613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633384 15829613 Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w Będzinie przy ulicy Skalskiego 8 o powierzchni 31,5 m².Przestronny salon z aneksem kuchennym zyskał wyjątkowy charakter dzięki wydzieleniu komfortowej strefy sypialnianej, którą od części dziennej oddzi...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

219 000 PLN (6 636 zł/m2)

1
1
33 m2
1975
15412629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17968459 15412629 Ta wyjątkowa oferta łączy w sobie wiele zalet - doskonałą lokalizację, pełne uzbrojenie terenu oraz dodatkowe udogodnienia w postaci garażu.To rzadka okazja, aby stać się właścicielem nieruchomości w centrum miasta z tak wielkim potencjałem. Zachęcam...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

350 000 PLN (451 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15885049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716124 15885049 Wyjątkowa oferta dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 84 m², położone na 11. piętrze jako jedyne na kondygnacji, co gwarantuje ciszę, spokój i brak bezpośrednich sąsiadów. To idealna propozycja dla...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

587 000 PLN (6 988 zł/m2)

4
1
84 m2
1985
15812234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26470712 15812234 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2pokojowe o powierzchni 39 m², położone na wysokim parterze w ocieplonym i zadbanym budynku z monitoringiem, przy ul. Św. Brata Alberta w Będzinie. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni o...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

247 000 PLN (6 333 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15834488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26713648 15834488 Nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacji,  stały przepływ klientów.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana przy ulicy o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Bezpośrednie sąsiedzt...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 850 000 PLN (3 700 zł/m2)

11
-
500 m2
1986
15665689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23581022 15665689 --- PODDASZE --- 3POKOJE --- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 85,75m2 usytuowane na PODDASZU w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie składa się z 3 p...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

649 000 PLN (7 635 zł/m2)

3
-
85 m2
2011
15868331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27379249 15868331 --- WYSOKI STANDARD --- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ --- PO REMONCIE --- 10 POKOI --- PODDASZE UŻYTKOWE --- GARAŻE --- Oferujemy do sprzedaży dom o łącznej pow. 255m2 usytuowany w Będzinie - Małobądz. Dom piętrowy z użytkowym poddaszem. Każ...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

2 047 000 PLN (8 027 zł/m2)

10
-
255 m2
2011
15606568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22328749 15606568 --- PIĘTRO DOMU --- 4POKOJE --- BALKON--- WYSOKI STANDARD--- DO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ--- PO REMONCIE --- GARAŻ Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 80,47m2 usytuowane na PIĘTRZE w domu w Będzinie - Małobądz. Mieszkanie skład...

Będzin (Małobądz) (Śląskie, gm. Będzin)

659 000 PLN (8 238 zł/m2)

4
-
80 m2
2011