• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 212

15750097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25117584 15750097 4 - POKOJOWE MIESZKANIE BYTOM CENTUM Uwaga - możliwość podziału mieszkania na dwa mniejsze lokale !Możliwość parkowania na dziedzińcu kamienicy lub zakupu garażu znajdującego się na dziedzińcu kamienicy 70 000Z przyjemnością prezentujemy Państwu t...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

667 500 PLN (4 334 zł/m2)

4
3
154 m2
1910
15818392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595311 15818392 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie po generalnym remoncieBlok po termomodernizacji,klatka wyremontowanadomofon.Kulturalne i ciche sąsiedztwoRemont obejmował-wymiana instalacji elektrycznej,wodnej,kanalizacyjnej,inst CO,wentylac...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

245 000 PLN (6 447 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15779339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25772187 15779339 homfi prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w BytomiuLOKALIZACJAMieszkanie położone jest w Bytomiu, w dzielnicy Stroszek – Dąbrowa Miejska, przy Placu Powstańców Śląskich 1C. Okolica jest spokojna i dobrze skomunikowana, z pełną infrastrukturą...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

359 000 PLN (5 919 zł/m2)

3
1
60.65 m2
1960
15812061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26458802 15812061 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Bytom, ul. 11 ListopadaNa sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m², położone na 2. piętrze budynku przy ul. 11 Listopada w Bytomiu. Lokal dwustronny (ekspozycja wschód–zachód)...

Bytom (Stroszek) (Śląskie, gm. Bytom)

315 000 PLN (6 179 zł/m2)

2
1
50.98 m2
-
15736803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24879053 15736803 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul. Katowickiej w Bytomiu o powierzchni 92 m², która została podzielona na dwa osobne mieszkania. Mimo że prawnie jest to jedna nieruchomość, w praktyce funkcjonuje jako dwa niezależne lokale, co stwarza dosko...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

500 000 PLN (5 411 zł/m2)

4
2
92.4 m2
1926
15805379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26304935 15805379 To nie są puste metry kwadratowe. To przemyślana maszyna do sprzedaży i obsługi klienta. Poziom 0: Scena dla Twojej marki (ok. 49 m²):Wysoki parter typu Open Space z bezpośrednim wejściem z ulicy. Przeszklona fasada to darmowy billboard w centrum mi...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

699 999 PLN (6 731 zł/m2)

1
-
104 m2
-
15789819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25948750 15789819 Oferuję Państwu 112,6 m2 przestrzeni, która wymyka się standardom. Parter (18,4 m2) z reprezentacyjną witryną to Twoja wizytówka; idealna na recepcję, showroom czy ekskluzywny butik. Ale prawdziwy skarb kryje się niżej. Zejście krętymi schodami prowa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

699 999 PLN (6 217 zł/m2)

1
-
112.6 m2
-
15763376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25424062 15763376 Przedstawiamy Państwu piękne, słoneczne, nowo wyremontowane mieszkanie, w pięknej wyremontowanej i zadbanej kamienicy. Mieszkanie o metrażu 68 m2 znajduje się na trzecim piętrze w centrum Bytomia. Mieszkanie przeszło generalny remont wymienione zos...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

355 000 PLN (5 221 zł/m2)

3
1
68 m2
-
15701461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24222275 15701461 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, idealnego dla osób marzących o własnym miejscu w mieście, a jednocześnie ceniących sobie bliskość natury.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m², usytuowane na drugim piętrze t...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

225 000 PLN (4 098 zł/m2)

2
1
54.9 m2
1904
15798105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26162025 15798105 Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia.LOKALIZACJA:Znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście ulica Reja oferuje bliski dostęp do centrum miasta jak i terenów...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

239 000 PLN (3 794 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15797811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26154326 15797811 Na sprzedaż przestronne i niezwykle ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², zlokalizowane w samym sercu Bytomia przy ul. dr. Józefa Rostka. To wyjątkowa szansa dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji lub inwestycji.Lokali...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

280 000 PLN (3 944 zł/m2)

3
1
71 m2
1960
15795033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26087770 15795033 Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka z oddzielną kuchnią o pow. 28.83 m2, zlokalizowana na parterze (wysokim) w bloku po termomodernizacji przy ul. Reymonta w Bytomiu. W skład mieszkanie wchodzi:- pokój,- oddzielna, widna kuchnia,- łazienka,- WC,- po...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

163 700 PLN (5 678 zł/m2)

1
1
28.83 m2
1960