• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Bytom

Znalezionych ofert: 211

15836753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719456 15836753 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 58,3 m² z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w Bytomiu, w popularnej dzielnicy Szombierki . Rozkład mieszkania: Duża, przechodnia kuchnia, Przestr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

120 000 PLN (2 069 zł/m2)

1
-
58 m2
1905
15701904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24224973 15701904 Podana cena jest ceną netto. Do ceny należy doliczyć 23% VAT.Na sprzedaż oferujemy kompleks nieruchomości gruntowych położonych w Bytomiu przy ul. Kolonia Zygmunt 31A. Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję inwestycyjną w obszarze przemysłowym, z...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

5 200 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
3866 m2
1975
15868222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27369478 15868222 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia z możliwością podzielenia go...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

700 000 PLN (4 242 zł/m2)

11
-
165 m2
-
15861791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja w centrum Bytomia - ROI pow. 10% 27212760 15861791 Eastate ma przyjemność zaoferować lokal mieszkaniowy w centrum Bytomia zapewniający zwrot z inwestycji na poziomie 10-12%LOKALIZACJA:Lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej w Śródmieściu Bytomia zapewnia bardzo dobrą komunikację - bliskość dworca PKP, au...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

350 000 PLN (4 321 zł/m2)

3
1
81 m2
-
15867795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352293 15867795 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia - sali sprzedażowej, b iura, zaplecza magazynow...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

400 000 PLN (3 810 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15867815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27352292 15867815 WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 60 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia oraz toalety. Wejście do lokalu od frontu z wi...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

300 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15722335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24617056 15722335 Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje wszystkie mieszkania. 1 mieszkanie zajmuje podmiot władający kamienic...

Bytom (Miechowice) (Śląskie, gm. Bytom)

1 230 000 PLN (506 zł/m2)

8
-
2432 m2
1970
15826953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647722 15826953 Wyjątkowa inwestycja w sercu Bytomia Na sprzedaż unikalny zespół nieruchomości w ścisłym centrum Bytomia , obejmujący: dwie sąsiadujące kamienice przy ul. Gliwickiej 23 i 25 - jedne z najbardziej prestiż...

Bytom, Gliwicka

11 500 000 PLN (12 707 zł/m2)

11
1
905 m2
1905
15820980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26602268 15820980 Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji! Teren znajduje się w bardzo dobrej, cichej lokalizacji, niedaleko nieczynnej kopalni węgla. Przed powierzchnią dostęp do chodnika oraz drogi rowerowej. W pobliżu tereny zielone - lasy. Cicha i ...

Bytom (Wiktor) (Śląskie, gm. Bytom)

1 038 000 PLN

-
-
3460 m2
-
15741016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24962684 15741016 Prezentujemy Działkę budowlaną o powierzchni 731m2 Dokumenty przygotowane do pozwolenia na budowę : Opinia techniczna stwierdzająca wpływ inwestycji na budynki sąsiednie. Pozwolenie Prezydenta Miasta Bytomia na lokalizację zjazdu publicznego z...

Bytom (Centrum) (Śląskie, gm. Bytom)

450 000 PLN

-
-
731 m2
-
15820908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26596307 15820908 Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry DK 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje się dużą przepustowością ruchu kołowego co zapewni nowemu ...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

3 900 000 PLN

-
-
12067 m2
-
15820909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26606394 15820909 Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2185 m2, nieruchomość składa się z 2 działek w kształcie prostokąta połączonych ze sobą. Media Gaz, Prąd, Woda, Kanalizacja. Działka doskonale nadaję się do komercjalizacji związanej z obsługą ru...