• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice

Znalezionych ofert: 180

15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-
15762020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397450 15762020 Nieruchomość położona w Gliwicach w rejonie ul. Sztygarskiej o powierzchni 2952 m² w skład której wchodzi działka gruntu nr 952 zapisana w księdze wieczystej GL1G000522943. Działka leży na terenie płaskim, ma nieregularny...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 368 000 PLN (463 zł/m2)

-
-
2952 m2
-
15856213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27086837 15856213 Nieruchomość zlokalizowana jest w Gliwicach w rejonie ul. Ku Dołom o powierzchni 28868 m² w skład której wchodzi działka nr 44 zapisana w księdze wieczystej GL1G000363568. Bezpośrednie sąsiedztwo od północy, wschodu i zac...

Gliwice (Wójtowa wieś) (Śląskie, gm. Gliwice)

5 900 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
28868 m2
-
15856105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083193 15856105 Działki gruntu położone w Gliwicach w rejonie ul. Starogliwickiej o łącznej powierzchni 10759 m², w skład której wchodzą działki 98, 100 zapisane w księgach wieczystych GL1G000887839, GL1G000462869. Sąsiedztwo stanowią te...

Gliwice (Stare gliwice) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 810 000 PLN (261 zł/m2)

-
-
10759 m2
-
15827816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625334 15827816 Nieruchomość gruntowa niezabudowana, stanowiąca dwie działki o numerach 15601 i 15602 o łącznej powierzchni 1,0318 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany chodnikami i częściowo wykorzystywany jako par...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

3 500 000 PLN (339 zł/m2)

-
-
10318 m2
-
15856104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27083201 15856104 Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m², w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach wieczystych GL1G000369739, GL1G000333299, GL1G000333268, GL1G001095123,...

Gliwice (Ligota zabrska) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 170 000 PLN (214 zł/m2)

-
-
10154 m2
-
15762021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397451 15762021 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. P. Niedurnego o powierzchni 879 m², w skład której wchodzi działka gruntu 934 zapisana w księdze wieczystej GL1G000450121. Kształt prostokąta, nieogrodzona, porośnięta trawą. W b...

Gliwice (Brzezinka) (Śląskie, gm. Gliwice)

432 000 PLN (491 zł/m2)

-
-
879 m2
-
15762022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25397452 15762022 Nieruchomość położona w Gliwicach przy ul. Błonie o powierzchni 2420 m², w skład której wchodzi działka gruntowa niezabudowana nr 3093 zapisana w księdze wieczystej GL1G000425390. Działka porośnięta trawą, krzewami i drze...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

250 000 PLN (103 zł/m2)

-
-
2420 m2
-
15736146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24868079 15736146 prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 1557 o powierzchni 585 m2, zabudowanej budynkiem wymiennikowi ciepła wraz z wyposażeniem, położonej w Gliwicach przy ul. Wiślanej, dla której księgę wieczystą o numerze GL1G000677379 prowadz...

Gliwice (Śląskie, gm. Gliwice)

634 000 PLN (1 084 zł/m2)

-
-
585 m2
-
15714479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24462922 15714479 Nieruchomości o łącznej powierzchni 0,3890 ha położone w Gliwicach przy ul. Nadbrzeżnej, w skład których chodzą: prawo własności niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 446 o powierzchni 730 m2, zapisanej w księdze wieczystej GL1G000310...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

248 000 PLN (64 zł/m2)

-
-
3890 m2
-
15889857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862649 15889857 Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A4. ...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

315 000 PLN (6 455 zł/m2)

3
1
48.8 m2
1985
15872901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27504407 15872901 Gliwice - na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 52,08 m² .Łączy komfort, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania z klimatem śląskich kamienic.Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, urządzonych w przemyślany i spójny sposób,gotowych do zamie...

Gliwice (Szobiszowice) (Śląskie, gm. Gliwice)

439 000 PLN (8 442 zł/m2)

3
1
52 m2
1930