• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Gliwice Sikornik

Znalezionych ofert: 6

15890700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883219 15890700 Do sprzedaży wygodne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Zimorodka - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

299 000 PLN (6 472 zł/m2)

2
1
46.2 m2
1978
15827805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625333 15827805 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt. W bliskiej odległości znajdują się budynki handlo...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

700 000 PLN (324 zł/m2)

-
-
2160 m2
-
15827815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26625332 15827815 Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej stanowiąca dwie działki o numerach 15603 i 15604 o łącznej powierzchni 0,8367 ha. Działki stanowią teren zieleni pomiędzy blokami mieszkalnymi, poprzecinany ch...

Gliwice (Sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

2 900 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
8367 m2
-
15889857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862649 15889857 Do sprzedaży wygodne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji w Gliwicach ul. Bekasa - osiedle Sikornik. Wygodna infrastruktura handlowo-usługowa wokół. Szybki dojazd do DTŚ oraz autostrady A1 i A4. ...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

315 000 PLN (6 455 zł/m2)

3
1
48.8 m2
1985
15886794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766944 15886794 Do sprzedania 2-pokojowe (salon z wydzielonym aneksem sypialnianym) mieszkanie położone w Gliwicach przy ul. Opawskiej. Mieszkanie o powierzchni ok. 35 m² usytuowane na parterze budynku składa się z przestronnego pokoju dziennego z przejściem do wydz...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

2
1
35 m2
1960
15731446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24794887 15731446 Gliwice, ul. Perkoza – 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m², zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Układ mieszkania: salon przechodni z wyjściem do drugiego pokoju, syp...

Gliwice (Os. sikornik) (Śląskie, gm. Gliwice)

350 000 PLN (9 459 zł/m2)

2
1
37 m2
1978