• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15848488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26938667 15848488 Przedstawiam ofertę sprzedaży Apartamentu w Katowicach - Dolina Trzech Stawów - FRANCUSKA PARK ul. Szybowcowa. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim i składa się z: - Duży przestronny przedpokój 11,74m2 - Garderoba 3,16m2 - ...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

1 190 000 PLN (13 523 zł/m2)

4
-
88 m2
2024
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 249 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15881465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27632583 15881465 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiamy nasz nowy projekt „B23” w sercu dzielnicy Murcki w Katowicach. Mała kamienica składająca się z 4 mieszkań oraz lokalu niemieszkalnego (poddasza) położona przy ul. Bielskiej 23.Oferta dotyczy ...

Katowice (Murcki) (Śląskie, gm. Katowice)

172 000 PLN (4 778 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15878264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w sercu Katowic – Superjednostka 27591922 15878264 Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostce. Mieszkanie usytuowany jest na 10. piętrze w budynku wyposażonym w a...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
-
47 m2
1967
15879135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie 2 pokojowe z dwoma balkonami 27608865 15879135 Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe na Brynowie przy ul. Modrzejewskiej zlokalizowane na 2. piętrze.Atuty:- Dwa Balkony (Wschód-Zachód)- Ogrzewanie miejskie bez podzielników- Instalacja elektryczna ...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

414 500 PLN (7 821 zł/m2)

2
-
53 m2
1960
15644440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23150233 15644440 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.Idealna dla inwestora - możliwość przejęcia umowy działającego najmu długoterminowegoDoskonała lokalizacja w centrum. Od...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

560 000 PLN (10 182 zł/m2)

1
1
55 m2
2024
15692551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24047711 15692551 Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie.OKAZJA DLA INWESTORA: można przejąć umowę najmu długoterminowego.To idealna propozycja dla osób, które pragną cieszyć si...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

610 738 PLN (10 012 zł/m2)

2
1
61 m2
2023
15719475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24567907 15719475 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Piotrowicach przy ul. Radockiego, Osiedle Odrodzenia "Manhattan" Mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną Księgą Wieczystą o powierzchni 4...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

365 000 PLN (7 604 zł/m2)

2
-
48 m2
1985
15878210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27591205 15878210 Szukasz fajnego, 2-pokojowego mieszkania dla siebie, swojej rodziny, świetnie położonego, w przyjaznej okolicy - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!A może myślisz o ulokowaniu swoich oszczędności w nieruchomość, która się będzie dobrze wynajmowała...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

325 000 PLN (6 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15802404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266056 15802404 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na parterze budynku z OGRÓDKIEM:M 0.1 – 47,35 m² - 544.525,00 złZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółką DEWELOPERSKĄ działającą w b...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

544 525 PLN (11 586 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15802401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26266054 15802401 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerCena w ogłoszeniu dotyczy mieszkania dwupokojowego na pierwszym piętrze budynku:M 1.6 – 50,16 m² - 546.744,00 zł - CENA PROMOCYJNA OD 1 KWIETNIAZAPRASZAMY na stronę: https:locus-inwestycje.plJesteśmy spółk...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

546 744 PLN (10 935 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15856697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje - Katowice, Bażantów - Gotowe do wejścia 27103232 15856697 Gorąca oferta dostępna tylko w Pepper House.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,1 m² zlokalizowane na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku na zamkniętym osiedlu. Lokal jest dostępny od zaraz, w pełni przygotowany do wydania...

Katowice (Piotrowice) (Śląskie, gm. Katowice)

749 000 PLN (10 549 zł/m2)

3
1
71 m2
2008