• Nieruchomości woj. Śląskie
 

na sprzedaż Śląskie Katowice

Znalezionych ofert: 453

15859209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27165193 15859209 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Katowic- Ligota-Zadole, ul. Wczasowa . Dominującą zabudowę w najbliższej okolicy stanowi niska zabudowa mieszkaniowa ora...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

650 000 PLN (9 028 zł/m2)

3
-
72 m2
2000
15812942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26550737 15812942 PAKIET 2 KAWALEREK 44,98 m2 OS. PADEREWSKIEGO KATOWICE Cena: 249 000 zł Na sprzedaż lokal inwestycyjny w Katowicach przy ul. Floriana, zlokalizowany na Osiedlu Paderewskiego - jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych lokalizacji pod wyn...

Katowice (Os. paderewskiego-muchowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

249 000 PLN (5 659 zł/m2)

2
-
44 m2
1900
15687266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23960814 15687266 Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem i potencjałem to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Położone w odrestaurowanej, klimatycznej kamienicy przy ul. Mielęckiego, tuż obok Mariackiej i Dworcowej, łączy w sobie niepowtarzalny klimat historyczne...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

489 000 PLN (6 887 zł/m2)

3
-
71 m2
1900
15845801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869890 15845801 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 55m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut j...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

675 125 PLN (12 275 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15845799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26869888 15845799 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC!! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 3 pokoi o powierzchni 54,70m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzu...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

671 422 PLN (12 434 zł/m2)

3
-
54 m2
2026
15861759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211186 15861759 Mieszkanie wyremontowane, umeblowane - gotowe do wprowadzenia od zaraz! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Rzepakowej, w nowoczesnej inwestycji Nowy Brynów. Lokal znajduje się na ostatnim, 7...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
-
63 m2
2020
15677487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23791710 15677487 Na sprzedaż oferujemy gotowy pakiet 4 mieszkań o łącznej powierzchni 115 m², zlokalizowany na wysokim parterze eleganckiej kamienicy przy ul. Mickiewicza zaledwie krok od Rynku i najważniejszych punktów Śródmieścia Katowic. Idealne pod wynajem ROI ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

859 000 PLN (7 470 zł/m2)

4
-
115 m2
1900
15675472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23752571 15675472 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w klimatycznej, odrestaurowanej kamienicy ścisłe centrum Katowic, tuż przy Dworcu Głównym.Lokal do generalnego remontu idealny pod inwestycję lub aranżację według własnego projektu.Świetna lokalizacja: kilka minu...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

370 000 PLN (5 692 zł/m2)

2
1
65 m2
1912
15859594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27170751 15859594 KONIECZNIE PROSZĘ OBEJRZEĆ FILM !Dla tych co szukają czegoś wyjątkowego, unikalnego, niepowtarzalnego, zlokalizowanego w samym centrum Katowic, ze spektakularnym widokiem na panoramę Katowic?Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

1 790 000 PLN (14 672 zł/m2)

4
2
122 m2
2022
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15604124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22315987 15604124 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 1 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

336 330 PLN (11 211 zł/m2)

1
-
30 m2
2026